Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentett valakinek mensi...

Jelentett valakinek mensi előtt pár nappal babát a nagyon nagyon minimális ragacsosabb barnás nyák?

Figyelt kérdés
Még soha nem barnáztam mensi előtt. Most pár napja, ha felnyúlok a hüvelyembe, csak akkor látom, se a wc papíron, se a bugyimon, hogy barnás, ragacsos, néha kicsit nyúlós nyákom van. Ez jelenthez jót? Néha elmúlik pár órára, utána megint van picit és így tovább. Keddre-szerdára nem várom.

2012. ápr. 20. 11:45
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én ugyan nem néztem nyákot sosem, de a barnázás(akármilyen minimális volt) nekem sajnos mindig mensit hozott.

2012. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pár napig volt, de már elmúlt. Most vizes, kissé ragacsos a folyásom. Lehet, hogy minden ciklus már, és megjön. Nem tudom, majd kiderül :)

Köszönöm a válaszod! :)

2012. ápr. 20. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt 2 nappal volt barnás folyás, 1 tisztasági betét elég volt, azóta 35+2napos terhes vagyok! :)
2012. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia! JÖvőhét elején kéne megjönnie, és egy nagyon pici, egy ujjnyi barnás maszat van a bugyimon. Mindjárt megjön érzés is párosul hozzá néha. Nagyon várnánk a babát, de jó lenne :)))

Gratulálok Neked, és remélem Nekem is hamarosan lesz babám :))

2012. ápr. 21. 08:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mindjárt megjön érzésem, legalább a 8. hétig!
2012. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végül baba lett?
2013. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, akkor barnaztam 1-2 napig és utána már nem jött meg :) december 19en lesz 1 éves a kislányom :)
2013. dec. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!