Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Múlt hét...

Lehetek még terhes? Múlt hét pénteken (12-én) kellett volna megjönnie.

Figyelt kérdés
Már két tesztet csináltam(egyiket vasárnap, a másikat szerdán) és mind a kettő negatív lett :-(( Igaz mind a kettőt délután csináltam. Tünetem nem igazán van, viszont menszi előtti tünetem sincs, tegnap fájdogált egy kicsit a hasam. Lehetek még terhes? Vélemények?
2009. jún. 20. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos nem vagy terhes.

Nekem mindkét terhességem elején az elmaradt mensi után 2 nappal egy délutáni pisiből is pozitívat teszteltem.

2009. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia én amikor terhes lettem és meg kellet volna jönnie rá 3 napra vettem tesztett negativ volt,így vártam még és a 7-8.dik késéses napon vettem még egyett ami már mutatta ,hogy pozítiv.

nem kell ilyen hamar ki mutatni most már kéne egyett csinálnod mert már az 8 nap ha jól számolok... 28 hetes km

2009. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van még rá esélyed.:)Nekem is az első tesztem negatív volt, rá 2 hét múlva meg már pozitív.

Drukkolok!

2009. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem a nem várt előtti nap délután is kimutatta a babát. De van akinek 1 hét késéssel lesz pozitív a tesztje. Hétfőn csinálj még egy tesztet, ha az is nega akkor menj dokihoz. Azért ne éld bele magad.

Szurkolok.

2009. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy lehetsz, ezek a tesztek nem tökéletesek, van akinek csak 1-1,5 hét múlva mutatnak valós eredményt. Ha van rá lehetőséged, akkor holnap reggeli első vizeletből egy 10-es érzékenységű teszttel tesztelj. Szurkolok neked :):)
2009. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklusom 42-dik napjan lett pozitiv a tesztem a 39-dik napon meg negativ volt pedig mar ekkor is kesett 9 napja. nekem a babom a ciklusom 28-dik napjan fogant igy utanna szamolva. Nem lehet nallad is mondjuk egy spontan pe kesobb es emiatt nem mutatja meg a teszt? Persze ne eld bele magad csak leirtam, hogy ilyen is van. Pozitiv tesztet kivanok neked!
2009. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, kérdező ugyanilyen cipőben járok 12 re nem vártam és azóta semmi remélem sikerült nekünk a tesztekről annyit h a kolléganőmnek a 12 ik héten is negatívat mutatott nem vagyunk egyformák biztosat sztem csak az orvos tud mondani azért a jövőhéten csináljunk tesztet!!Sok sikert
2009. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!