Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizes folyás 9 nappal pé után...

Vizes folyás 9 nappal pé után mit jelenthet? Olvastam, hogy mensit. De ennyire korán?

Figyelt kérdés
Reggel volt egy kis vér a papíron, de az abba is maradt. Ez most a mensi előjele, mert itt mindenhol ezt olvastam, vagy azért még lehet remény. Júni 25-re nem várom.
2009. jún. 21. 02:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Többnyire mensit jelez. :( Nekem éppen szerdán volt a 9-ik nap és eszméletlen vizes folyásom volt. Nekem mindig mensit jelez. :( Tehát már feladtam teljesen a reményt. De volt itt az oldalon, aki vizes folyással is terhes lett. Úgyhogy van azért kivétel, de az esetek többségében mensit jelez. Mert elöször a viz távozik a mielött leválik a méhnyakhártya. Majd írd meg Neked mi lett.

2009. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És neked azóta is vizes folyásod van folyamatosan??
2009. jún. 21. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Délelött méhnyálkahártyát akartam írni. :) Szóval akkor volt 1 napig vizes folyásom, azóta nem. Tegnap elkezdtem barnázni, ma is kicsit barnázok, ugyhogy valószínű megint nem sikerült , mert meg fog jönni. :( Mára, vagy holnapra nem vártam.
2009. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd ird meg, hogy mi lett, mert kiváncsi vagyok :)
2009. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor nekem is ez van. Mert nekem is csak tegnap volt ilyen vizes cucc. Komolyan, már szinte hozzászoktam, hogy nekem ugysem sikerül :(. Bar ma reggelre 2 tizedet felment a hőm, de van olyan, hogy nem jelent semmit. Megírom mi lett, de ne várj csodát :). Azért én még drukkolok neked is, hátha csak beágyazódás.
2009. jún. 21. 23:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia! Képzeld ma +-at teszteltem!! Hát nem gondoltam volna!! Akkor a vízes folyás pé után 9 nappal bármit jelenthet. Pedig én is barnáztam egy kicsit. Neked megjött rendesen?
2009. jún. 25. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! GRATULÁLOK!!!!! Olyan jó ilyet olvasni!

Nekem nem jött meg rendesen, inkább csak barna valami. De voltam dokinál és megvizsgált hasi uh-val és azt mondta, hogy nem terhesség :( , hanem visszamaradt egy megnem repedt tüsző a petefészkemben. Valószínű a clostitól. :( Elkeseredtem, de majd csak sikerül valamikor.

2009. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm..még én is sokkban vagyok. Én mar nagyon régota küzdök ám babáért...2003-ban voltam először terhes (akkor már másfél éve próbálkoztunk) de sajnos azt és és azóta még két babát elvesztettem. Tegnap már voltam dokinál és hihetetlen szigorú életmódra és gyógyszer, injekció és infúzió kúrára tett. Naponta csak 15 percre kelhetek fel, nem nézhetek még izgalmas filmeket sem, nem idegeskedhetek (Jackson halálhíre ezt nem könnyíti meg :( ),kocsiban is csak limitált időt tölthetek. Naagyon durva. De megteszek mindent..bar azért könnyebb lenne, ha nem lenne nyár :). De hát ezt osztották. Drukkolok neked, hiddel el ez nekem nagyon ritkán történik meg!! Majd írd meg, mi történik veled..én is megírom, ha esetleg lenne valami változás, hiszen nálam már háromszor sajna ez szomorú véget ért.
2009. jún. 26. 09:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz magatokra!!!! ÉS pozitivan állj hozzá! Ez is nagyon fontos, minden negativ gondolatot elhessegetni. SIKERÜLNI FOG!!! Az agykontroll sokban segít. Bár olyan nehéz, éppen akkor amikor nem csinálhatsz semmit. De nézzél jó kis nőcis, romantikus filmeket, azon nem izgulsz. Vagy olvasgass könyveket. Nagyon drukkolok!!! Majd írd ám meg, hogy mi lett. Irhatsz a privát email cimemre is. Sajna tudom milyen elveszíteni egy magzatot, mert 1éve velem is ez történt. Azóta nem akar sikerülni. :( KIcsit most feladtam. :(
2009. jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia,

Ma eszembe jutott ez a beszelgetésünk még 2009 nyaráról. Csak kíváncsi vagyok azóta mi lett veled, lett e babád. Nekem már 16 hós a kicsi lányom :). Ha van kedved mesélj :).

2011. júl. 4. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!