Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt olvastam, hogy a terhesség...

Azt olvastam, hogy a terhesség tünetei 14 nappal a megtermékenyülés után jelentkeznek. Ez azt jelenti hogy 1-13. napig van menstruáció?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Fura kérdés.

Nem nem azt jelenti.

A menstruáció 3-7 napig tart.Nekem 4 napig.

És h 14 nappal megtermékenyülés után jelentkeznek a tünetek az igaz,mert akkor marad ki a menszi és az a legbiztosabb tünet.

2009. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi... kicsit rosszul fogalmaztam.

A lényeg az, hogyha együtt voltunk 7-én, s most késik akkor az valószínűleg nem terhesség miatt lehet?(mert még nem telt el a 14 nap)

2009. jún. 17. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
attol függ hogy 7-e melyik napja a ciklusodnak. ha nem pé-kor voltataok együtt, akkor ne is várd elöbbre a mensit. ugy értik ezt hogy ha pé-kor együtt vagytok, onnan 12 vagy 14 nap a beágyazodás. onnan lehetnek tüönetek,.
2009. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a megtermékenyülésre a legnagyobb esély peteérés körül van, ami általában 14 nappal előzi meg a mensit. de! ha később van peteérés, akkor a mensi is tolódik, ami azt jelenti, hogy ha neked pl. éppen 7-én volt peteérésed, akkor elvileg 21-én kellene megjönnie (annak ellenére, hogy normál esetben valamikor mostanában lett volna). nekem a múlt hónapban késett a peteérésem és a mensim is két hetet... tehát lehetsz terhes, de tesztelni 21-e körül érdemes (ha csak 7-én voltatok együtt)...
2009. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A beágyazódás a 6.-tól a 14.napig tart.Ha tüneteid lesznek,azok majd a beágyazódás után következnek be,de nem törvényszerű.Van,aki enyhe mellfeszülésen és egy kis szédelgésen kivül semmit se produkál.Én is igy voltam az utolsó két terhességemben,hogy nem is éreztem,hogy terhes lennék,mert semmilyen tünetem nem volt!

2009. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ezt a kis mellfeszülést és néha szédelgést "produkálok", max. még napközben pisilés, de az el-elmúló tünet. Péntekre nem várom...
2009. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!