Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással védekezünk,...

Megszakítással védekezünk, magömlés után pár perccel visszarakott pénisztől mekkora az esély a teherbeesése?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Igen nagy.


Eleve a megszakitás majdnem semmit sem ér, de ha utána megint beléd rakja, akkor akár ki se szállt volna, ugyanakkora esélye van.


Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz NORMÁLISAN.

2012. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem: a megszakítás mióta védekezés??? Védekezés a spirál, óvszer, fogamzásgátló, stb, de a "kiszállok Kelenföldnél" az bezony nm védekezés, egyenlő a nullával. Ennyi erővel ki se kell vegye.
2012. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Magömlés után a szokásos zsepis törlés/tisztogatás megvolt de rá kb fél percre visszatette, tudom hogy ez nagyon veszélyes de sajnos nekem sem esett le azonnal és most kicsit aggódok...
2012. ápr. 21. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem kell aggódnod. Ha kijött mind akkor biztos nem leszel terhes.

Mi is megszakítással védekezünk és még nem volt gond (nem vagyunk meddők).

2012. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így "védekeztünk", bár még nem akartunk kistesót, összejött. :-)

Az esély tehát megvan, hogy terhes legyél. 36 hetes km

2012. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem akarok babát akkor miért nem védekeztek???? Ha most nem is lettél terhes, hamarosan az leszel.a megszakítás nem védekezés
2012. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A húgycsőben benne marad a sperma, hiába törli le a makkját zsepivel!
2012. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Simán terhes lehetsz!
2012. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is azzal "védekeztünk".4 évig nem is lettem terhes,de most félidős várandós vagyok!Házasok vagyunk,úgyhogy szeretettel várjuk a babát,DE ez a módszer csak ott elfogadható,ahol nem lenne baj,ha mégis összejönne egy kisbaba.Aki nem akar gyermeket,az így ne csinálja!Előbb utóbb úgyis terhesség lesz belőle.
2012. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

A kiszállásos módszer is a védekezés egy formája.

Még akkor is, ha a megtermékenyülés esélye nagyobb mint más védekezési formánál.

Én 15 éve védekezek így, és még sosem sikerült gyermeket csinálni, kivéve a 2 tervezett gyermeket.

Inkább elköttetném vagy eldugaszoltatnám magam, mintsem a feleségem vacak gyógyszerrel vagy anyagokkal tönkretegye a szervezetét.

A szeretkezés attól szeretkezés, hogy érezheted a másikat, vékony gumi ide vagy oda, de köszönjük az sem kell.

Arról nem is beszélve, hogy bizonyos férfi típusoknál használhatatlan.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, elég kicsi az esélye, hogy terhes lettél.

Ha valaki a kiszállásos védekezési formát válassza, ahhoz a következők szükségesek:

Stabil párkapcsolat, felelőségteljes viselkedés szex közben (ezt ti semmibe vettétek), és figyelmesség mindkét részről.

Az utóbbi a férfi részéről, hogy a nő menjen el először, a nő részéről pedig ötletesség, hogy a férfinek is jó legyen, ne mindig egy snassz bőrre élvezés legyen a vége.

2012. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!