Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom azt mondta 5%...

Az orvosom azt mondta 5% esélyem van arra hogy gyógyszer nélkül legyen peteérésem. Ebben a hónapban nem szedtembem be. Várjuk hogy megjöjjön a mensesem. Sikerülhet így?

Figyelt kérdés
Volt már olyan akinek siokerült így teherbeesnie??
2009. jún. 21. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az 5% nem valami sok, de esélynek esély.

Ha pl. Clostit szedtél múlt hónapban, az abban a hónapban is használ, amikor nem szeded!

Egyébként mi a probléma? Kiderítették már, hogy miért nincs peteérés?

Nekem sincs, egyelőre. :( Nekem a pajzsmirigyem miatt. De most kaptam Norcolutot, amitől megjön, és a ciklus 3. napján elkedzem szedni a Clostit. Nagyon bízom benne...

2009. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A sárgatestem a béka segge alatt van azért gondolom.Meg több volt a férfi hormonom.Abbahagytam a gyógyszer szedését és utána minden felborult ami a hormonháztartásomat illeti.Most ha 29-ig nem jön meg vennem kell egy tesztet hátha sikerült az 5%!Neked?
2009. jún. 21. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nekem is felborult minden a fogi abbahagyása után. 10 hónapig nem volt mensim, a sárgatest nekem is 0, ... valami volt... :(

A tesztoszteron 2,9 , épp a felső határ.

aztán valahogy összejött a baba a 12. hónapban, de sajnos nem maradt velünk, épp a sárgatest elégtelenség miatt, - későn kaptam az Utrogestant, és a pajzsmirigy miatt.

Nem tudom, neked néztek-e TSH-t a vérből. Nekem úgy derült ki, hogy alulműködik, és ezért nincs mensi spontán. Gyógyszert kaptam rá a vetélés után, most már lejárt a 3 szünetes hónap is, de mensi még azóta sem volt..., így kaptam progeszteront, amitől most megjött, és nemsokára kezdem a clostit. Nagyon rámférne már egy peteérés... :)

Ha nem használ a closti, akkor elmegyek magánúton 4D-s UH-ra, és megnézetem a petefészkeimet, nem-e cisztás, - PCO. Neked ezt már nézték? Mert akkor is magas a tesztoszteron, és nincs mensi. És ez sima sztk-s UH-on nem mindig látszik! Mármint a sok kis ciszta!

A tesztoszteron értékemen egyébként nagyon sokat javított a baba, lement 0,4-re.

Én azt mondom, ne add fel, teljeskörű hormonvizsgálat kell, nem 4-5 hormonnal, hanem vagy 15-tel! És akkor már el lehet indulni a megfelelő irányba. Lásd, nálam a pajzsmirigy, amire életemben nem gondoltam volna... A többi hormon egyébként rendben van nálam.

Drukkolok neked, kitartás!

2009. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hüvelyi ultrahangra járkálok állandóan,ott még nem látott cisztákat,remélem nem is fog!A vérképem amúgy jó,csak ezekkel vannak problémák.szurkolok neked,hogy sikerüljön.Köszi a biztatást nem adom fel.
2009. jún. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!