Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Huvelygomba mensi elott? Ha...

Huvelygomba mensi elott? Ha most nem jött elő, akkor lehet babas vagyok?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron abbahagytam a fogamzasgatlot,azóta minden hónapban előjön menstruacio elott közvetlen a huvelygombam. Két nap múlva várom a nemvartat, és a viszketes meg a folyas,meg sehol,pedig ilyenkor mar elő szokott jönni. ( lekopogom sokszor,hátha nem is jön ). Babát tervezünk,együtt voltunk peteereskor, barnaztam két napig minimálisan,csak a wc papíron látszott, szóval más ez a ciklus,mint az eddigiek. Mit gondoltok? Lehetséges azért nincs,mert baba van? Volt valaki így?:)

2012. ápr. 22. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély. De a barnázás lehetett a beágyazodástól, úgyhogy minden esély megvan rá :):) Drukkolok:)
2012. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Terhesen is lehet simán gombád, ez még nem ok arra, hogy terhes vagy. Persze legyél az de a gombával vigyázni kell akkor is.
2012. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De jó lenne!!:) az a baj,hogy nem múlik el:( az orvos se csinál semmit,csak felirja a kupolát,hogy a tunetet megszuntesse. Lehet candida dietaznom kene!
2012. ápr. 22. 09:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszeresen visszatérő ilyen jellegű problémám volt. Egészen addig, amíg ki nem derült az inzulinrezisztenciám. A cukorháztartási zavar miatt volt tökéletes táptalaj a testem. Mióta tartom a diétát, semmi gondom vele, vissza se tért. Szerintem nézesd meg magad (ha baba van pláne, több probléma forrása is lehet!). A visszatérő gombának oka kell , hogy legyen!
2012. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam mar az IR-re,15-én megyek kivizsgálásra. Remelem nem lesz baj.:( és neked jött emiatt a baba? Vagy meg nem

Is szeretnél?

2012. ápr. 22. 10:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is minden mensi előtt kijönn. Nekem azt mondta a doki a hormonok hozzák elő. Amikor terhes lettem én is így voltam, mint te. Persze más is okozzhatja, de drukolok, hogy neked is a baba miatt legyen a válltozás!
2012. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Jaj de jó, reményt öntöttél belém! Kedden nem kéne megjönnie, és még mindig semmi, pedig ilyenkor már rég viszketek nagyon! (megint lekopogom-kopp-kopp)

Te mikor teszteltél? Most mindjárt megjön érzésem van, ilyen sem volt még mensi előtt soha, csak ha már megjött.

A mellem is érzékeny, de nem annyira, mint szokott, nekem minden mensi előtt már leszakad a cicim. Ja meg most nyugodt, kiegyensúlyozott vagyok, míg általában mensi előtt már menekülnek tőlem a családtagok is :)

Jó, lehet, hogy minden ciklus más, de ilyen még nem volt lassan már egy éve, hogy ne jött volna ki a gombám.

Már úgy tesztelnék, de még szerintem türelmes leszek és a keddet megvárom. Az a 14. nap pé óta, de még szerdán is esedékes lenne. Jaj, nagyon izgulok! Te megérezted, hogy babás vagy?

2012. ápr. 22. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem már harmadik terhességem volt. Az elöző kettővel rengeteget jártam orvoshoz, hogy teherbe esek és rengeteg gyógyszert szedtem. Az elsőnél 5 hetesen lett poz. elöször a teszt. Mivel nagyon vártuk, több tesztet is csináltam addig. Hibetetlen volt és már abba se

voltam biztos, hogy nem-e a teszt rossz. Nem akartam elhinni amíg nem jöttek a rosszullétek, meg az ultrahang. 2. -nál a 6. héten lett poz. ikrek lettek. Náluk éreztem, hogy baba lesz. A harmadiknál eszembe sem jutott, mivel az elmúlt 12 évben nem védekeztünk és nem is terveztük. Amikor teherbe estem a picimmel, óvszerrel védekeztünk a biztonság kedvéért, mert gerincműtét elött voltam. A 9. héten negatív volt a teszt. A viszkető folyásnak nyoma sem volt. Az arcomon szép letisztult volt a bőr. Nem voltam rosszul, mint az előzőknél. Melleim kicsit érzémenyek voltak. Tudat alatt talán éreztem, mert ha máskor kimaradt nem teszteltem, de mivel negatív lett nem foglalkoztam tovább vele. Gondoltam a hormonok. Fogytam is. A 18. héten mentem rákszürésre, amikor megtudtam, hogy elbújt a kis csibész. Igen nagy meglepetés volt.

2012. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azta mindenit :))) Gratulálok hozzájuk, így teljes az Élet, ha az embernek gyerekei vannak :)))

Még mindig semmi, csináltam egy tesztet és van valami rajta, nagyon nagyon halvány..de nem teljesen fehér. Nem tudom mit gondoljak.

12 nappal vagyok ovu után, most csináltam 1kor. :)

Bárcsak erődödne :)

2012. ápr. 22. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon drukolok neked!
2012. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!