Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki csinál magának méhszájvizs...

Aki csinál magának méhszájvizsgálatot (természetes alapos kéz-és körömfertőtlenítés után), az mit érzett mensi előtt? Olyat kérdezek, aki babás lett? Más volt a méhszája, mint az előző ciklusban, amikor megjött?

Figyelt kérdés

Nekem pl múlt hónapban már mensi előtt 4 nappal puhább lett, és lejjebb szállt, most is 4 nappal vagyok mensi előtt, és még mindig kemény. (le is kopogom) Aki babás volt, az mit tapasztalt pár nappal a mensi előtt?

(kérlek ne hurrogjatok le, alapos kéz-és körömfertőtlenítés után tapintom ki)



2012. ápr. 21. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
igen, mensi előtt pár nappal felpuhul, aztán kissé ki is nyílik. terhességben is felpuhul valamennyire, viszont nem nyílik ki.
2012. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%

Tudom, hogy leírtad, de ezzel több kárt okozol....

Nem egyszerűbb a teszt? Tényleg nem hiszem el. Még a nőgyógyász is akkor csinál ilyen vizsgálatot a terhesség alatt, ha indokolt, normális esetben a 22-23 hét előtt nem is. Akkor is leírom: felelőtlenség piszkálni a méhszájat.

2012. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Menj a bánatba, utolsó!
2018. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ginger Mama ***** válasza:
100%

A nődoki bármikor beléd turkál, a párod pénisze verdesi a méhszájat minden sex alkalmával ne gyertek már ezzel hogy veszélyes finoman kitapintani a méhszájat... ugyan...

Persze a megfelelő kézmosás pontos előtte, de szerintem ezt nem kell magyarázni. Aki meg szeretné ismerni a testét és babára vágyik annak ezt fontos megtanulni. És épp csak a hegyét kell kitapintani, nem buzerálni. Aki ezt leszólja az ne ide írkáljon mert fogalma sincs a dolgokról.

2018. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!