Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombathelyen műt Dr Kovács...

Szombathelyen műt Dr Kovács Antal nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Tudom hogy Celldömölkön főorvos,de csak ott műt?És milyen tapasztalaitok vannak róla?
2012. ápr. 22. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen csak ott műt.Alapos, oda figyel mindenkire, még azokra is, akik nem az Ő betegei. És az osztályon dolgozók is nagyon rendesek.

2012. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatot tudok megosztani: nagyon-nagyon figyelmes, rendes orvos, aki évekre visszamenőleg név szerint emlékszik a pácienseire. Nála szültem, csak ajánlani tudom.
2012. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak az a baj hogy én Szombathely mellett lakom,és kicsit messze van Celldömölk.De nincs más választásom ha itt az orvosom még csak rezidens,és ő nem műthet.Ezért is ajánlotta őt,egyébként gondoltam hogy normális orvost ajánl!
2012. ápr. 22. 22:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta nekem hogy pénzéhes doki!
2012. ápr. 22. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Én két picimet Nála szültem, egyiknél sem adtunk neki pénzt,(igaz napközben szültünk)és ráadásul a másodszor mentünk emlékezett ránk, mégis normális volt. Jó biztos, hogy aki ad neki pénzt, azzal másabb, de annélkül is figyel a betegekre.

2012. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!