Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Varga Antal nőgyógyász...

Dr. Varga Antal nőgyógyász milyen orvos? Írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Egy kolléganőm ajánlotta a doktor urat. Vidékről költöztem fel, Budapesten még nincs fogadott orvosom, kétszer beküldtek a Máv kórházba, mert nagyon véreztem,vastag a méhnyálkahártyám és nyitott volt a méhszájam,megnéztek ultrahangon, azt mondták, még fogok is vérezni, vettek hat kémcső vért és további vizsgálat nélkül hazaküldtek, mert nem vetélésem volt...még mindig vérezve és nyitott méhszájjal hazaküldtek.Írtak fel gyógyszert, ami nem szerepelt az ambuláns lapon sem...A nővérek nagyon aranyosak voltak, de az orvosok megalázásból és érdektelenségből jelesek:(
2012. márc. 25. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hozzá járok!Voltam már nőgyógyásznál..én a candidával küzdöttem 7éven keresztül,kaptam 600féle kúpot,krémet.Semmi nem használt.Nekem egy rokonom ajánlotta Dr.Varga Antalt.Nála szült 2 gyereket is.Elmentem én is,és elsőre felírt egy olyan gyógyszert amitől 2héten belül meggyógyultam.Másnál meg 7évig szenvedtem.Én már csak hozzá fogok járni,ameddig csak lehet.Nem bízom senkiben csak benne.Nagyon kedves!
2012. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!