Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek kezdek megőrülni?...

Szerintetek kezdek megőrülni? Mert én lassan azt hiszem.

Figyelt kérdés

A történetem röviden: babát szeretnénk, s már van egy másfél éves Fiam. 45 nap körüli ciklusaim vannak sajnos, szoptatás abbahagyása óta. (5 hónapja hagytam abba, előtte nem jött mrg, s már 11 hónapja szeretnék ismét teherbe esni.)

13. dpo-n teszteltem, halvány pozitív lett. 16. dpo-n még erősebb volt, de még nem annyira erős, mint a konrollcsík. De már nagyon boldog voltam. Aztán aznap elkezdtem vérezni. Rendes piros vér. 2 órán belül a dokinál voltam, aki még nem látott különösen semmit természetesen, de megállapította a terhesség tényét, mert az azért látszott persze. De a vérzés meg olyan volt, mint a menstruáció. Kaptam utrogestant. Azt mondta, bármi lehet. (még egy hét múlva megyek vissza hozzá.) Akkor azt mondta, nem látja annyira drámainak a helyzetet(persze elég korán mentem a vérzés jelentkezése után), azt mondaná, hogy 80-20, vagy 70-30 százalékot ad a baba javára.

Ez volt 6 napja. Azóta szedem az utrogestant, vérzést nem állította el. 6 napig tartó vérzésem volt, semmiben nem volt más, mint bármelyik szimpla menstruációm. De reménykedtem. 3 napja már halványabb volt a terhességi teszt(újat csináltam természetesen), pedig erősödnie kellett volna, ha megmaradt a baba.

Kiborultam, igyekszem elfogadni. De azon kaptam magam, hogy megint reménykedek, hogy ha egy hét múlva megyek, bejelenti a doki, hogy ott a baba...Csak a teszt vmi okból nem erősödik...


Teljes beteges szerintetek? Ti is reménykednétek?

Semmi esély?

Tudom, ha másról lenne szó, én azt mondanám, hogy semmi esély....


2012. ápr. 23. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van az a mondás a remény hal meg utoljára! Amíg az orvos nem mondja ki a vetélést addig igenis reménykedhetsz! Természetes ,hogy aggódsz,hiszen ki az aki nem aggódna?! Szorítok neked nagyon és a legjobbakat kívánom!
2012. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sajnálom,nem lehet egyszerű neked.

Én azt mondom,hogy az erős vérzés semmiképpen sem jó jel:(

Bár vannak akik rendesen menstruáltak még az első hónapban.

Az utrogestant-tal nincsen tapasztalatom,nem tudom,hogy mennyire kellett volna a vérzést megszüntetnie?!

A teszt attól lehet halvány,hogy még van hcg a szervezetedben..

2012. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az ültetett bogarat a fülembe, hogy olyan furán duzzadt a hasam alja. Pont olyan, mint a terhesség elején a Fiammal.
2012. ápr. 23. 09:39
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok..

Csak attól félek, ha megint reményeket táplálok, még jobban fog fájni a csalódás a doki után...(persze igaz, addig nem nyugszom meg, amíg ki nem mondja a doki, hogy mi van.)

Azt mondta, hogy nem biztos, hogy megszünteti a gyógyszer a vérzést. S, hogy az is lehet, hogy valakinek rögtön megszünteti, mégsem marad meg a baba, valaki hónapokig menstruál, mégis megmarad.


Jól esik az együttérzésetek, kedves Tőletek.....

2012. ápr. 23. 09:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat és nem 6 napig, hanem HÓNAPOKIG véreztem. Hol kicsit, hol olyan szinten, hogy csorgott le a lábam szárán a friss piros vér (már bocs, hogy így részletezem). Gyakorlatilag a szülésig volt vérzésem, csak 1-3 napra múlt el ideiglenesen. Vasat kellett szednem, hogy ne legyek vérszegény, illete Magne B6-ot, mert időnként görcseim is voltak. Én nem csináltam csak egy tesztet, utána nem nézegettem, hogy milyen erős a csík. Ma már 5 éves és semmi baja:)))
2012. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és=én :D
2012. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amíg kettő csíkot látsz, addig ott esély van!!! Ha 6 nap mensi után még kétcsíkos vagy, szerintem ott baba lehet, mert eddig biztosan nem marad Benned annyi Hcg , hogy pozitívat mutasson a teszt. Hamarabb kiürül. Én innék palástfű teát is. Az is progeszteron termelő, erősíti a beágyazódást, a terhességet.
2012. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt hittem tiszta hülye vagyok, és mindenki le fog osztani...De jó, hogy ennyien írtatok!

A válaszoló, aki végig vérzett a terhesség alatt: megkérdezhetem, hogy az orvosok mivel magyarázták a vérzést? Nagyon érdekelne, hogy mi lehet lehetséges ok.

Azt hiszem akkor csinálok ma egy tesztet. Egy héttel a vérzés után kíváncsi vagyok, mit mutat.

De azt akkor sem tudom mivel magyarázni, hogy halványodott. Ha baba van(vérzés mellett akár), akkor sem csökken a hcg, nem?

2012. ápr. 23. 10:23
 9/12 anonim ***** válasza:
szia!én pénteken csináltasm tesztet medilab és ma is nem erösödöt de 2 csikos ez is nem értem nekem is miért nem erösödik
2012. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A végig vérzős vagyok. A vérzést egy haematóma okozta, ami a méhemben volt. Hogy ez miért alakult ki, azt senki nem tudta megmondani, pedig több orvoshoz jártam, mert állandóan be kellett menjek UH-ra, hogy él-e a baba. Összesen 25!!! alkalommal voltam UH-n. Ezt leszámítva a terhességem eseménytelen volt, nem voltak rosszulléteim, csak ez a rohadt vérzés. Nagyon ilyesztő volt időnként. Mikor csak barnázgattam, vagy kis rózsaszín volt, akkor azt már egész jól elviseltem. Volt, hogy egy hétig csak ilyen kicsi véfzés volt és úgy látszott, hogy múlik. Éppen kezdtem örülni és akkor az egyik reggel, mikor felálltam az ágyból, hirtelen kizúdult a niagara. Gondolhatod. DE! Ennek ellenére semmi baj nem volt, a baba időben született, spontán indult a szülés és teljesen egészséges, szépen fejlett, jó súlyú volt. Három éves koráig szopizott és nem volt kihatással rá ez a vérzős terhesség:) Nekem sem lett semmi bajom tőle.
2012. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!