Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hétben vagyok, de kezdek...

7. hétben vagyok, de kezdek megőrülni a hányingertől, émelygéstől. Meddig tart ez még ilyen intenzíven?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek addig, amíg meg nem mozdul... kitartás, ha szerencséd van pár hét múlva elmúlik.
2011. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél B1-et, az enyhíti!!
2011. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem erre a magne b6 nagyon jó volt ,nem tudom te szedsz rá valamit és az nem akar használni?
2011. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

B1? Nem inkabb B6-ra gondoltal elozo? A B1 fogyaszt, az neked most nem igazan jo, mert gondolom amugy sem sokat hiztal az allando emelygestol.

Menj el az orvoshoz es kerd meg, hogy irjon fel vasat. Este vedd be egy pohar narancslevel es a terhesvitaminnal. Reggel mielott felulnel az agyban egyel meg egy haztartasi kekszet, vagy ha szereted, akkor egy gyomberes kekszet. Egyszerre keveset egyel, es mindig legyen nalad par keksz.Gyombertea is segithet, ha nem raksz bele citromot es nem forron iszod.

Kitartas, a legtobb kismamanal a 12. hetig enyhulnek es teljesen meg is szunnek a rosszulletek.

2011. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a B6 vitamin ami a hányingerre jó... Nekem ami sokat enyhített a rosszulléten,az a Sepia homeos bogyó volt.
2011. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 17. hétig tartott.
2011. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha már nagyon nem bírod ritkán és csak este vegyél be egy vagy egy fél deadalont!nekem legalább is ezt mondta az orvosom!bár nekem nem volt rá nagy szükségem!

boldog baba várást!

2011. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!