Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet terhességet vagy...

Jelenthet terhességet vagy beágyazódást jobb oldali petefészek fájdalom?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 15:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet baba?Derékfájás,mellbimbó fájdalom,álmosság is van.Clostibegyt szedtem ebben a ciklusban.
2012. ápr. 23. 16:02
 2/10 anonim ***** válasza:

Hányadik nap óta érzékeled a fájdogálást? Most hányadik napon vagy?

Azóta valami fejlemény?

2012. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 27.napon tegnap nem kellett volna meg jönnie!petefészek fájdalom,alhasi fájdalom nincsen már viszont tegnap kezdődött derékfájás helyette.Nem tudom mi van :((Teszt negatív volt még 2 napja
2012. ápr. 30. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne írd le ezt a hónapot. Drukkolok nagyon!!! Majd értesíts!
2012. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan így volt április elején-közepén..április 2.án volt p.é-em és utána terhességre utaló jeleim voltak.Fájt mindkét mellbimbóm,a hőm állandó 36.6 volt minden reggel,folyamatos hányingerem volt,gyakori vizelési ingerem volt,és folyamatos alhasi fájdalmam és görcseim voltak.Ápr. 15-én kellett volna megjönnie de nem jött..3 nap késés után csináltam tesztet de negatív lett sajnos :( Másnap meg is jött :( Úgyhogy lehetséges éppen h azért fáj a petefészked mert terhes vagy..Remélem nálad nem úgy lesz mint nálam.Pedig már úgy reménykedtem benne h baba lesz,mert már nagyon szeretnék..na de nekem még várnom kell rá egy kicsit.Sok sikert a babához.
2012. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Clostibegyt próbáld ki nekem az régebben segített teherbe esni.Én még várakozón vagyok:) Még se mensi se semmi.Holnap csinálok tesztet már nem bírom tovább:)) drukkolok neked hogy sikerüljön a baba és persze mindenkinek aki szeretne!!!Ha nem most akkor,amikor majd Ő jönni akar!!
2012. máj. 1. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél kedves Kérdező?
2012. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pregnancy teszten halvány 2.vonal,gabrielen negatív:( várok még és 2 nap múlva megint tesztelek
2012. máj. 2. 09:13
 9/10 A kérdező kommentje:
megjött:((
2012. máj. 3. 09:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

K.

2012. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!