Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 1,9-es TSH eredmén...

Szerintetek 1,9-es TSH eredmény elegendo, hogy ne legyen gond a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 körülinek kell lennie!De szerintem ez nem magas érték!
2012. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem az endokrinológus azt mondta,hogy az én 2,5-ös eredményem is jó. akkor a tiéd még jobb.

az orvos szerint ez egy hülye divat, hogy 1-nek kell lennie.

2012. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

utolsóhoz csatlakoznék,nekem is hasonlókat mondott az orvos.

Nekem 2.1 volt és azt mondta az jó,nem kell babához 1.

2012. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem az endokrinológus 2.27-es TSH-ra napi fél szem gyógyszert írt fel, a babához 1 körüli érték a jó állítólag...
2012. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

2 alatt már az én endodokim is azt mondta, hogy jó. Az ideális az 1 körüli érték. Ez nem divat, csak vannak dokik, akik folyamatosan képzik magukat, és vannak akik az egyszer megtanultakhoz ragaszkodnak mereven. A hibás pajzsmirigy működés nem csak a teherbeesést gátolhatja meg, hanem okozhat vetélést, fejlődési rendellenességet. Ezért ha sikerül a baba, érdemes azonnal visszamenni endodokihoz, hogy nyomon kövessék a pajzsmirigy működését.

Van akinek épp a baba állítja helyre, van akinek még romlik tőle az állapota, ezért fontos ez, ha már egyszer volt gond a pajzsmiriggyel. De az 1,9 még elég jó. :-)

2012. ápr. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából abban reménykedtem, hogy azt mondjátok, hogy úristen nagyon magas, menjek dokihoz. Merthogy több mint 3 éve próbálkozunk és nem sikerül. Reménykedtem hogy talán ez az oka, és akkor egy sima gyógyszeres kezeléssel rendbe lehet engem hozni. Hülye dolog, hogy azon igyekszem, hogy találjak valami bajomat, de hát így működik az önfenntartó mechanizmus:) Még egyszer köszönöm a válaszotokat.
2012. ápr. 24. 08:29
 7/12 anonim ***** válasza:
A TSH-d rendben. Nekem 1,6 volt. PCO-ra is kivizsgáltak? Terheléses vércukor és inzulin vizsgálatra gondolok, meg FSH és LH valamint a peteérés figyelése?
2012. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Inzulinos vizsgálatok nem voltak, viszont a peteérésemet figyelték és minden rendben volt. A mensimhez gyakorlatilag órát lehet állítani. Még azt is tudom, hogy mikor van pé-m, mert nagyon feltünő jelei vannak, szóval az időzítéssel sem lehet gond. Ja, és volt már két sikertelen inszeminációm is.
2012. ápr. 24. 09:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor én nézetnék inzulinrezisztencia vizsgálatot. Valamint átjárhatóságit néztek? Mert ha elvagy záródva, az inszem se ér semmit, még erre tudok tippelni.
2012. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, igen, átjárhatósági is csináltak és minden rendben volt. Ez bosszant engem, hogy elvileg minden rendben mégsem tudok teherbe esni. Inzulinrezisztenciát akarok csináltatni, de azt az endokrinológusnál kell?
2012. ápr. 24. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!