Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon létezik hogy nem mutatja...

Vajon létezik hogy nem mutatja ki a hcg-t vagy pedig annyira kevés a hcg szint hogy nem mutatja, de attól lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ciklusom 37. napján vagyok, teszt negatív. Tünetek: álmosság, fehér folyás(kicsit krémes), és kisebb görcsök, meg olyan érzésem van néha mintha megjönne a mesnzi, vagyis elöntene a vér, de semmi, meg fáj a hasam(nem is fájás hanem inkább úgy írnám le mintha éhes lennék, pedig nem vagyok de úgy érzem). Ti mit gondoltok erről? Menszi előjele? A fehér kissé krémes folyástól attól esetleg terhes még lehetek vagy az a menszit jelzi előre?



2012. ápr. 23. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy nem mutatja ki a teszt, menj el orvoshoz és rögtön megmondja.
2012. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én már a teszteknek nem hiszek ha tudsz menj dokihoz máris kiderul:)
2012. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes persze! lehet venni már a patikákban olyan tesztet is, amik 1-2 napos terhességet is kimutatják!
2012. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikorra (nem) várod/vártad a menszeszed? Ezek lehetnek menstruációt jelző tünetek is, meg babát jelzők is. Várj pár napot, előbb utóbb ki kell jeleznie a tesztnek, ha baba van. De ha továbbra sincs pozitív teszt, és a menstruáció sem jelentkezik, akkor pedig orvos.
2012. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!