Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy 16éves fiú...

Létezik hogy egy 16éves fiú kibírjon szint enapi rendszerességgel 3000guggolást vagy annál többet?

Figyelt kérdés
állítja h így melegít be edzés előtt. most nem azért de nekem lány létemre izmosabb combom van mint neki, ő nagyon elvan szállva magától, pedig ronda, folyton rajol magával, és ha ez nem igaz szeretnék neki beszólni, mert már kezdem unni, hogy ezt hallgatom és már engem néznek hülyének miatta:D hogy csak bólogatok xD
2009. júl. 8. 21:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
folyamatosan csinálja állítólag..
2009. júl. 8. 21:45
 2/12 anonim ***** válasza:

megnézem én, h csak a bemelegítés volna neki 3000...

Arról nem beszélve, h még ha meg is csinál napi 3000-et, nem kell sok idő, aztán a térdének is annyi

2009. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem a 30 is sok,de fájdalomküszöb határozza meg

sok ismétlés után elkezd égni. nagyon.

2009. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyszer mondd meg neki, hogy akkor melegítsen be itt a szemed előtt :DD Ha megcsinál 3000 guggolást akkor gratulálok neki! :D (amúgy telejsen kizárt hogy meg tudna csinálni ennyit megállás nélkül, szerintem 100-at ha megtud.)
2009. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem létezik:)
2009. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én 150nél többet sose bírtam megállás nélkül, akkor is már minden bajom volt, és akkor csináltam ezt kb 1 hétig minden másnap, meg utána néha mikor ugyéreztem h kell, de akkor már a 100at is elosztva, de már annyira fáj a dérdem hogy nem birom. Ezért mást csinálok helyette, de mikor mondta hogy ő 3000et..elég nagyot néztem:D mert a 300at még elis hiszem ha én kibírtam 150et akkor a pasi csak ki bír 300at..de a 3000:O:D Nah de majd jól beszólok neki, mert idegesít már:D
2009. júl. 8. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
90foknál ne hajlítsd be be jobban a térded és nem megy szét :)
2009. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen mostmár olyanokat szoktam:) ez sokkal jobb. meg ugyanazt oldalra is szoktam, az meg nagyon jo belsőcombra:)

De am köszi.

2009. júl. 9. 10:40
 9/12 anonim válasza:
Lehetetlen,csak nagyszájú a gyerek és egy ojant mondott,hogy még ő sem hiszi el annzira rühellem az ient
2009. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát én is..bármit mondok neki folyton nagyobbat akar attól mondani..annyira gáz..főleg h ettől függetlenül összeakarna velem jönni, és ami még durvább ő ezt természetesnek tarja, magyarul úgy érzi h az egyetlen megoldás ha én járok vele..nem tom mire olyan beképzelt, de ha találkozok vele, meg kérem h mutassa be a nagy bemelegítését:D
2009. júl. 9. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!