Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnyugtatnátok? Volt már...

Megnyugtatnátok? Volt már valaki így? Mindenkinek bejött az ovu teszt?

Figyelt kérdés
04.05-én volt meg. Nem tudom mikor kell megjönnie,mert 24-29 nap között ingadozik a mensim. Elkezdtem az ovu tesztet csinálni,miután elmúlt. 6 darab negatív volt,közbe lebetegedtem,és abba hagytam. Ma este megcsináltam,és most meg pozitív. De akárhogy is nézzük ma a 19. napon vagyok. Még ha 29 napra jön is meg,akkor is hogy lesz ebből baba? Sehogy,mert ennyi idő alatt nem tud beágyazódni. Lehetséges,hogy a betegség kavart be? (vírus)Vagy mitől lehet a 19 napon totál pozitív. Babát még tuti nem tud ilyen korán jelezni.
2012. ápr. 23. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Mennyire pozi?Biztosan erősebb a 2.csík a kontroll csíknál,mert különben nem számít annak.

2012. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen a teszt csík sokkal sötétebb és még vastagabb is.
2012. ápr. 23. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha most pozitív, akkor nem 29 napra fog megjönni a menzeszed. Ha később van peteérés, akkor vérzés is később van.
2012. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csúszik a peteérésed, aminek a betegség lehet okozója, akkor viszont a mensid is ahhoz fog igazodni, és nem 29 napra fog megjönni. Szóval nem árt, ha akcióztok. :)

Nálam is így volt amúgy, pont mensi után kaptam el egy vírust, és a peteérésem majd egy héttel tolódott. (Ezt az ovufájdalomból tudom.)

2012. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát az biztos,hogy ha késik az ovu,akkor késik a mensi is? Olyan nem lehet,hogy csak a peteérés késik?
2012. ápr. 23. 21:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Habár most jut eszembe,hogy miután elmúlt egy hétig ittam a cickafarkot. Lehet,hogy az tolta el?
2012. ápr. 23. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A menstruáció a peteéréshez igazodik, általában kb. 14 nappal utána jelentkezik.
2012. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak nekem ez azért furcsa,mert a múlt hónapba is szépen a 14. napon volt pozitív a teszt,és rá 9 napra megjött.
2012. ápr. 23. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
A rövid luteális fázissal akkor érdemes foglalkozni, ha több cikluson át ismétlődik. Azaz ha most és a következőben is kb. 9 napos lesz, és addig esetleg baba sem lenne, keresd fel a görbéiddel és a panaszoddal az orvosod.
2012. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!