Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy nem vagyok?

Figyelt kérdés
tegnap hajnalban qupido teszt pozitív,ma reggel 2-25-ös teszt negatív.Ha jól tudom akkor naponta nő a HCG mennyisége.Nagyon szomorú vagyok lehet hogy rossz volt a teszt???:((((

2012. ápr. 25. 07:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie?
2012. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos változó de az biztos hogy a héten (nem) kellene.
2012. ápr. 25. 07:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el. A qupido ha jól tudom 10-es érzékenységű!!!

A 25-ös lehet azért nem mutatta ki, mert még kevés a HCG a szervezetedben.

A helyedben 3-4 nap múlva csinálnék másik tesztet, és akkor már biztos lehetsz a dologban. 25/N

2012. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elkeseredj nekem! A HCG két naponta duplázódik. A 10-es érzékenységű teszt kimutathatja már, de a 25-ös csak napokkal később. Nekem pl. a 25-ös teszt csak a mensi kimaradása utáni 4. nap lett pozitív!!!


Reménykedj!!!!

2012. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok és köszönöm a biztatást!Pár nap múlva csinálok megint tesztet.Ha esetleg egy qupido teszten később jön elő a pozitív eredmény délutáni pisiből akkor az érvénytelen? mert ha így nézem akkor 3 pozitív tesztem van qupidóból csak a későbbi jelzés miatt nem vettem számításba.De reménykedek hogy azok is jók.3 teszt már csak nem rossz.:)))
2012. ápr. 25. 08:37
 6/16 anonim ***** válasza:
A teszten ha 10 perc után jelenik meg a csík már érvénytelennek számít,de ez rá is van írva az utasításra! Ha ezen belül jött ki a csík elméletben érvényes! gyakorlatban csinál 2 nap múlva még egy tesztet!
2012. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
A 6-osnak üzenem, hogy ha fél óra múlva jön ki a csík, és piros vagy kék, amilyen a kontrollcsík....az is CSÍK!Nincs soha fals pozitív csak fals negatív!!!!Ezt konkrétan onnan tudom, hogy a félóra múlva halvány csíkomat ma vittem oviba reggel!
2012. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos volt, utolsó. :))

Én sem bánnám ha egy hét múlva is, de kijönne az a fránya második csík...

2012. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7 es most nagyon tévedsz :) Nekem is volt 3 fals pozitívam ;) 10 perc után kijött a 2 .csík mégsem vagyok terhes! Nem véletlen van az utasításba leírva,hogy azt az eredményt már nem szabad figyelembe venni! Ha gondolod képet is linkelek az ál pozitív tesztemről!
2012. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
[link] Íme az ál pozitív ( a felső)10 perc után jelent meg a halvány de mégis jól kivehető csík ott van alatta a másik teszt ami viszont azt bizonyította ,hogy nincs baba és tényleg nem is volt baba!
2012. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!