Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ket hete kesik a mensim, hom...

Ket hete kesik a mensim, hom minden reggel 37. tegnap teszteltem egy pozitivat. Akkor most mar biztos hogy terhes vagyok? Orvoshoz hetfon megyek.

Figyelt kérdés
az igazsag hogy azert megyek csak hetfon mert az elso fiammal mindjart elszaldtam az nogyogyaszhoz es azt mondta hogy nem vagyok terhes,persze nem igy volt,azert gondoltam varok meg.
2012. ápr. 24. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi kéne még? :) IGEN! AZ VAGY! Menj orvoshoz nyugodtan. Azért, mert kifogtál egy idiótát a múltkor... én elmennék két hetes késéssel és pozi tesztekkel, csak hogy megnyugtasson a doki is. Mire vársz még?
2012. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint tényleg babás vagy,de hát biztosat a doki mond habár a teszt az tuti!!!!:)nagyon sok boldogságot:))))
2012. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajonos keves a bizalmam az orvoskban,azt mondtak hogy keves eselyem van ra hogy meg egy babam legyen es lombikra akartak kuldeni,de en nem mentem beletorodtem hogy akkor nem lessz mar tobb gyerekem,most 3 ev utan ugy latszik megis sikerult spontan?
2012. ápr. 24. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez baba :))
2012. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2012. ápr. 24. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Engedd meg kerlek hogy en is gratulaljak!!!! Egy igazi csoda fogant meg a pocakodban!!! Sok boldogsagot nektek!
2012. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok én is! Sok boldogságot nektek!
2012. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a jo kivansagokat,nagyon aranyosak vagytok!
2012. ápr. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!