Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, Gonapeptyl injekci...

Lombikosok, Gonapeptyl injekciót használ most valaki? Nekem a 2. naptól csak fél ampullával kell szúrnom, ma meg is kaptam. Használhatom másnap (holnap) a második felét az injekciónak, vagy azt az ampullát ki kell dobni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem használhatod, ha hűtőben tárolod. Én a Merionalt felezgettem így.
2011. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd el a másik felét is! Én is így használom, és hűtőben tárolom.
2011. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hűtőben tárolom,csak kb. 2 óra hosszára maradt szobahőmérsékleten,mert az asszisztens,aki beadta a szurit,azt hitte,hogy kidobandó a másik fele (mivel már használt fecskendőről van szó),így nem adta vissza,én meg csak otthon vettem észre,hogy nincs a dobozban....Gondolhatjátok azt a rohanást....15 ezer forintos injekció.....

Szerintetek 2 óra alatt nem lett semmi baja az oldatnak szobahőmérsékleten?

2011. jan. 29. 08:06
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos nem lett semmi baja!!!
2011. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15 ezer ft? A Gonapeptyl? Legfeljebb az egész 14 db-os csomag kerül annyiba.
2011. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak: 7x1ml-es 12.250.-Ft.

Kérdezőnek: Nyugodtan használhatod, semmi baja nem lett!

2011. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN A VÁLASZOKAT!

És elnézést,nem 15 ezer,hanem 12.990 ft!!!!!! A Gonal-F volt 15 ezer!!! Csütörtökön váltottam ki!!!!!

2011. jan. 29. 17:00
 8/17 A kérdező kommentje:

A 11.35-ös válaszolónak!

Köszönöm szépen,de nem azt kérdeztem,hogy mennyibe kerül az injekció. Segítséget kértem,és nem kötekedést...

Viszont tényleg nem jól emlékeztem!!

A Gonapeptyl injekció valóban nem 15 ezer,hanem "CSAK" 12.990 ft, és 7X1 ml, nem 14 db!Csütörtökön váltottam ki a debreceni Kaáli Intézetnél lévő patikában,úgyhogy elég "friss" az árral kapcsolatos "élményem"!!

Egyébként az árat összekevertem a Gonal-F injekcióéval,ugyanis azt is kaptam,és az volt 15.052 ft!!.........

2011. jan. 29. 18:53
 9/17 anonim ***** válasza:

"Köszönöm szépen,de nem azt kérdeztem,hogy mennyibe kerül az injekció. Segítséget kértem,és nem kötekedést... "


Az első választ is én írtam. Csak furcsa, mert nekem egy dobozzal volt annyi, te meg úgy írod, mintha egy fecskendővel lenne. Jó, lehet, h 7 db. Régen volt már.

2011. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is felet kellett, de én kaptam szegedi Kaáliba üres fecskendőt+ tűt, és felét át kellett szúrnom abba rá a steril tűt, így mind a két fecskendőt csak egyszer használtam!
2011. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!