Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A BMC-be holnap megyünk az...

A BMC-be holnap megyünk az első sperma vizsgálatra. Hogy zajlik? Valóban igaz, hogy be lehet menni Apunak "segíteni"? Vagy az nagyon ciki? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan be lehet menni szerintem mindenhol. Nem ciki. Én nem voltam ugyan bent, ment nélkülem is...
2009. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a BMC-be járunk. Engem nem engedtek be a páromhoz és nem láttam senkit sem aki "kísérő" lett volna a kabinba. Tudod nagyon futószalagszerűen megy minden és nincs idő az "előjátékra". De lehet, hogy én tévedek. Sok sikert kívánok!
2009. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mi nem oda jártunk..

Szigorúak voltak.. itthon vettünk mintát és fél órán belül be kellett vele érni-nehogy addigra elfolyósodjon melengetni kellett nehogy megfázzanak..

de azt mondták TILOS BÁRMIFÉLE SEGÍTSÉG!:) pedig nem esett volna nehezemre:))

2009. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mondjuk mindenki máshogy tudja, de nem is lényeg. Menne tuti Nélkülem is, csak kiváncsi voltam, és gonodltam, jobban esne egy kis segítség. Persze ha nem lehet, nem történik semmi baj.
2009. jún. 22. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Hogyan zajlik: biztos meg vannak már a papírok amiket ott adtak. Reggel nagyon korán érjetek ki, mert hatalmas sorok állnak. Én a vérvételre kb. fél 7-re szoktam kiérni és így is akkora a sor, hogy ajtón kívül állok. fél 8 körül kijön egy hölgy a recepcióról, és le kell neki diktálni a sorszámot (bocs, karton számot; ez rajta van a kék infóspapíron ill. a beutalókon, valószínű, hogy 12-vel kezdődik és még 3 db szám van utánna). Lesznek olyan párok, akik soron kívül bemennek, ne legyél dühös, ők már beavatkozásra vagy HSG-re mennek. Amikor a recepcióhoz értek, akkor meg kell mutatni a papírt, onnan apát tovább küldik a laborba, ami a folyosó végén van, a bejárattal szemben. Ott kap egy edénykét. Név szerint fogják szólítani, hogy mikor szabad a kabin. Bemegy, és elvégzi a dolgát, mint minden rendes férfiember. S ha nincs más dolog, akkor ennyi.

2009. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Apunak most lesz vérvétel is. Szóval akkor ilyen korán kell menni? Na nem baj. Még lenne két kérdésem Hozzád:

1. Kihez jártok? Mi a Szűcs dokihoz

2. Amikor mentél általános nőgyógyászati vizsgálatra, ott mennyit kellett várni? Nekünk azt mondták, hogy 10-12-ig van nőgyógyászati vizsgálat. Azt pontosan szokták elkezdeni?

Mégy egy kérdés: Ti most hol tartotok?

2009. jún. 22. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismét második. Mi dr Skriba Eszterhez járunk. Most ott tarunk, hogy apának még 1* kell mintát adni. (Majd a párodnak is, mindenkitől 2* kérnek és min. 2 hétnek el kell telnie) Nekem megvolt mind3 vérvétel. Most várom a mensit, és a mensi után csinálják a HSG-t (petevezeték átjárhatósági). Ilyet majd nekem is kell, mindenkinek. Azt mondták, hogy ha megjön akkor telefonálja időpontért, mert követlenül mensi után a legjobb. A nőgyogyi vizsgálatra nem kell sokat várni, persze itt is előfordulhat csúszás, de nem jellemző. Én azzal elég gyorsan végeztem. a 20. napra vigyél reggeli pisit!!! Nekem a 20. napi vért a központi laborban vették le (ami a főbejáratnál van) és épphogy visszaértem, már hívtak is a vizsgálatra. Egyenlőre ennyi. A mail címem: dmimi@citromail.hu Ha esetleg lenne még kérdésed, írj nyugodtan. Illetve tudok ajánlani neked egy fórumot, a csaladinet.hu-n a Babákért küzdünk lombikbébi topic. Itt az egész országból vannak lányok, és nagyon segítőkész mindenki, nekem is sokat segítettek, amikor még csak a kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy vmi baj lehet, nem lehet spontán baba.
2009. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam: HSG-t neked is kell.
2009. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!