Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálat eredménye mit...

Spermavizsgálat eredménye mit jelent?

Figyelt kérdés
Térfogat: 3,3 ml PH: 7,8 sperma koncentrációja: 12 Ml ml sperma száma: 39,6 M progresszív mozgású 10 % normál szerkezetű 3 % (itt 4 % vagy annál több a normál érték) kerek sejtek száma: 3 ML fehérvérsejtek száma: 0,5 ML Nem teljes az elfolyósodás, OAT szindrómaAzt tudom, hogy rossz, de azt nem, hogy mennyire, nem tudtunk még bejelentkezni orvoshoz, és szeretném tudni, mire számíthatunk?
2012. ápr. 25. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, sajnos az OAT szindróma eléggé rossz, nálunk is ez a helyzet. :( Kb. azt jelenti, hogy kevés, lassú, és még az alakjuk sem jó. (legalábbis nekünk az orvos ezt mondta, amikor rákérdeztem. Nincs még valami a papírra írva? Valami, amit az orvos javasolt? A férjemet egyből elküldték hormonvizsgálatra. Ill. a papírra is ráírták, hogy lombik ICSI javasolt. (szóval egy előnye van, én ezzel nyugtatom magam, nem kell többet óvszerre költenünk)
2012. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ, mást nem írtak a papírra, csak annyit mondtak, hogy el kell mennie andrológushoz. Azt sem tudom, hogy inszemet csinálnak-e ezzel az eredménnyel, vagy csak a lombik jöhet szóba. :-( Eléggé tanácstalan vagyok.
2012. ápr. 25. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
megint én vagyok. nem akarok butaságot írni, de szerintem az inszemhez, ennél jobb ereedmények kellenek. Minél előbb menjetek el egy andrológushoz, ő biztosan elküldi majd a férjedet mindenféle vizsgálatra, lehet, hogy valami javíthat a helyzeten. (a mi esetünkben, sajnos, erre nem volt lehetőség) Drukkolok!!!
2012. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, és a tanácstalanságról annyit, átérzem. Nálunk másfélhete derült ki... 3 napig a netet bújtam, hogy mi is ez, hogyan lehetne segíteni, milyen a lombik stb. Esténként, fürdés közben sírtam, de úgy, hogy a férjem ne lássa. Nem akartam, rázúdítani, hogy mennyire szomorú vagyok, mert ő is nagyon el van keseredve.
2012. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom, nagyon rossz. Pont most vesztünk össze, mert nem akarja elhinni, hogy ezen nem lehet segíteni azzal, hogy életmódot változtat... Nem szeretné a lombikot. Sajnálom, mert tudom, hogy rosszul esik neki, de szerintem meg kár húzni az időt mindenféle csodaszerekkel..
2012. ápr. 25. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ennél jobb volt az eredmény és volt is egy inszemünk, de sajnos nem segített! Még ki sem derült, hogy sikerülni fog e vagy nem, és már az inszem napján a kezembe adták a Kaáli intézet névjegykártyáját, hogy csak lombik! Én tudom, hogy nekünk természetesen is lehet babánk! Ne csüggedj! Most egy természetgyógyász féléhez járunk és cseppeket szedünk! Úgy néz ki, hogy sikerülni fog!

Fel a fejjel és soha ne veszekedjetek emiatt! Nekünk 2 éve nem sikerül, és borzalmas napokat éltem át, de bíztos, hogy van ki út!

Nagyon sok sikert kívánok Nektek!!!

2012. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, tényleg! Abban maradtunk, hogy elmegy az orvoshoz, és utána döntünk a továbbiakról, bár ő inkább valamilyen természetes gyógymódot szeretne. Szerintem ezen úgy már nem nagyon lehet segítene :-( Igaz, hogy én is a hátam közepére kívánom a lombikot, de szeretnék minnél előbb túl lenni ezen az időszakon, mielőtt még rámegy a kapcsolatunk is....
2012. ápr. 25. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Addig is amíg nem juttok el az andrológusig, szerezz be sürgősen FER14 tablettát a párodnak (minőség és mennyiség javító)

DE! az 1000 mg C és 1000 mg E vitamin is csodákra képes!!!!


Mi már csak tudjuk :) 3x-os mennyiségünk lett tőle :)

2012. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!