Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap múlt el a mensim, de...

Tegnap múlt el a mensim, de ma ugyanolyan átlátszó, nyúlós folyásom van, mint peteéréskor! Lehet hogy most is az van? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is nemrég mult el de nem olyan volt mint szokott csak 1 napig tartott és azota valami fehér sürü folyásom van!

Peteérés még nem lehet még csak most mult el és azota van miota elmult!

2008. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek dokihoz, nehogy valami gyulladás legyen, baba helyett!!!
2008. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem fehér, hanem átlátszó nyúlós.ugyanúgy, mint peteéréskor.A mensim 3 nap volt(4 helyett), de rendes vérzés. Szerintetek mi lehet?
2008. ápr. 19. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szerdán megyek dokihoz!

De nem lehet hogy nekem azért van mert az elsö gyógyszermentes honapban vagyok?

2008. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy p.-d van, de nézd a hődet, vagy vegyél lh tesztet, és az kimutatja ha az van, és akkor mindent bele
2008. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Távol álljon tőlem az ijesztgetés, de amikor nálam űátlátszó és nyúlós volt akkor nagyon nagy baj volt és műtét lett a vége az utolsó pillanatban ugyan, de meggyógyultam. Egy rosszindulatú sejtburjánzás kezdődött. 2 hétig voltam kórházban. Menj dokihoz, pláne, ha kicsit fájdogál is, olyan menses görcs szerűen. Becsapós, mert a baba is ilyen érzést csinál, de inkább ez legyen, mint valami baj.
2008. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!