Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi van? Menzesz...

Ilyenkor mi van? Menzesz nyálkahártya leválás nélkül?

Figyelt kérdés
Norcolutot kaptam, mert sokáig nem jött meg, alaposan megjött tőle, darabos stb. vérzésem volt. A dokim újabb adag Norcolutot írt fel, a ciklus 29. napján meg is jött tőle megint, a 19. napon 7 mm-es nyálkahártyám volt, viszont a mostani vérzésem közepes, friss piros vér, láthatóan nyálkahártya nincs benne, a 3. nap végén vagyok, nem is görcsölök. Clostilbegytet kellene szednem az 5. naptól, de mi van akkor ha most nem vált le a nyálkahártya? Teljesen tanácstalan vagyok.

#vérzés #Norcolut #menzesz #nyálkahártya leválás
2012. ápr. 26. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az előző alkalommal azért volt darabosabb a vérzésed, mert hosszabb ideig vastagodott a nyálkahártya, és látványosabban vált le. Most rövid volt a ciklusod. Attól, hogy nem látod, levált.


(PL. én soha az életben nem tapasztaltam darabos vérzést, óramű menstruációval - természetesen ennek ellenére levált az endometrium minden alkalommal. És mindig csak 2 napig tartott, görcseim sem voltak kb. csak kétszer életemben.)

2012. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekem általában "szálas" szokott lenni, ezért furcsáltam, és legtöbbször 6 napig is eltart, mára meg már semmi jele a dolognak (4.nap), ráadásul az egyik petefészkeim is nyilallik, hát kissé beparáztattam magam, hogy lehet hogy méhen kívüli terhes vagyok.
2012. ápr. 27. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!