Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Örülhetünk, bizakodhatunk?

Örülhetünk, bizakodhatunk?

Figyelt kérdés

Ma kellenne megjönnie, kíváncsiságból csináltam tesztet. Hajnalba felébredtem, ezért abból a vizeletből, de nem volt meg a 6 óra lefekvés és a teszt között, csak 4 óra. (Izgultam h. mit mutat majd a teszt, és ha izgulok, pisilek) Facillum tesztet csináltam, halvány csík van. Nem kell forgatni, ha leteszem valahová, és ránézek látszik egy halvány csík. Csináltam Gabriellt, de sajna szerintem elszúrtam ezt a 4 cseppes dolgot, meg lehet h. levegő is került bele. De mintha, ha forgatom ott lenne egy haloványka csík. Látta barátnőm is, szerinte is ott van a csík. A facillumra férjem és barátnőm is azt mondta, h. halvány de csík, jól látható, nem kell szemet mereszteni.

Szerintetek örülhetünk? Én még nem merek.



2012. ápr. 27. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen! ha látsz halvány csíkot, akkor babázni fogtok!:)
2012. ápr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A halvány pozi is pozi:)nagyon szorítok:)
2012. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én halkan gratulálok,hiszen a halvány pozi is pozi! 1-2 nap múlva ha csinálsz még tesztet biztosan erősödik a csík! Bár csak nekem is lenne egy halvány pozim már,de még várnom kell a tesztel 2 hetet!
2012. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Feltennéd a teszted képét??? Köszi :)
2012. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ötlet!:))
2012. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azt nem garantáltom h. felteszem, ha rájövök h. kell és rendesen le lehet fényképezni, akkor igen.

2 nap múlva majd csinálok, veszek addig 10 érzékenységűt, a mait 25-el csináltam.

3-an csak nem néztük félre a csíkot?

Remélem...

2012. ápr. 27. 10:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 3 tesztet csináltam egymás után , és egyik sem reggeli vizeletből, és mind a 3 halvány volt, és én akkor voltam 4 hetes terhes. Ahogy ezt megcsináltam, azonnal elmentem egyet hányni, és akkor már teljesen biztos voltam benne. Valami terhességre utaló jeleket észrevettél már magadon??
2012. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elmaradt a mensi, a héten baromi éhes voltam, egyszerűen hihetetlen, én ezt is ennek tudom be, mert eddig ilyet soha nem tapasztaltam, a mellbimbóim érzékenyek, és nagyon fáradékony lettem, képes lennék minden du. aludni. Ezek a változások az utóbbi néhány nappban. 3 láttuk a két csíkot mind a 2 teszten, de vettem másikat gyógyszertárban, a gyógyszerész is azt mondta h. az bizonycsík. Holnap tesztelek. Kaptam ajándékba tesztet. Hogy lesznek e tünetek azt nem tudom, egy ismerősöm nyáron szül, semmi tünete nem volt eddig, csak a fáradtság. Én úgy érzem h. itt van már vki.
2012. ápr. 28. 10:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!:)
2012. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérlek, írd meg az eredményt és tedd fel a tesztet!!!

Várom, és megy a drukk ezerrel :)

2012. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!