Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen mondták...

Kinek hány hetesen mondták meg először a baba nemét és mennyire jött be? Nekem 23hetesen azt mondták kislány! Két fiu után nagyon örülünk! örülhetünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi a 30 hetes uh-on tudtuk meg, mert addig ahányszor mentünk soha nem mutatta mi van a lába között. Kislány lett :)


4 hónapos baba anyukája

2009. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17 hetesen , most 31 vagyok, ugyhogy még nem 100 %
2009. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó: Komolyan, nem mindegy ez neked? Tényleg ennyire zavar ha valaki felteszi ugyanazt a kérdést? tényleg ekkora probléma, hogy + 3 cm2-t elvesz a monitorodból? nagyon fura ember lehetsz ha neked ilyesmire futja az idődből


amúgymeg nemfogok tudni megváltani a világot ezzel

2009. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti :)
2009. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk csak tippelgettek összevissza, hol kislányt, hol kisfiút, hol semmit :S Konkrétan soha nem mondott egyik doki se, pedig voltunk még 4D-n is.

Végül a szülőszobán tudtuk meg, hogy kislány :)

Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem várj a következő uh-ig, 2-ből 2, az biztosabb, mint 1-ből 1.

2009. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18. heti sima 2d-s Uh-on.
2009. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is két kisfiú van itthon,és a huszadik héten mondta egy genetikus,hogy kislány.Nagyon örültünk neki.Azóta még 3 ultrahangon is kislányt mondtak.De még van 2 hetem a szülésig akkor lesz biztos.De tuti kislány lesz!
2009. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
18 hetesen és bejött :)
2009. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!