Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jól húzta be a...

Szerintetek jól húzta be a ciklus.hu?

Figyelt kérdés
Nem értem miért oda tette a vonalat, mert minden tünetem, és hő esésem azt mutatta, hogy 20. án volt az ovulációm...és ez a barnázás, nem tudom hova tenni azt sem...mi lehet a baj?

2012. ápr. 27. 09:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
itt a görbém... [link]
2012. ápr. 27. 09:48
 2/14 anonim ***** válasza:
görbe?
2012. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, gyorsabb voltam, minthogy csatoltad a görbéd. 20-21.-én lehetett a peteérésed. Nekem is késöbbre húzta be a peteérést.

[link]

2012. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen jól húzta be!
2012. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ha jól húzta be, akkor lekéstük???
2012. ápr. 27. 09:55
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen úgy látom neked is 20 án lehetett peteérésed...
2012. ápr. 27. 09:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem késtetek le semmit! Tévhit,hogy csak peteéréskor lehet teherbe esni! Azért jó akkor együtt lenni mert akkor van rá a legjobb esély! Ettől függetlenül a ciklusod BÁRMELY napján teherbe eshetsz! Sok olyan anyuka és kismama van akik nem a peteérésük alatt estek teherbe ,én se akkor lettem terhes a fiammal anno!
2012. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is 20 vagy 21.-én volt peteérésem.

Első voltam!

2012. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Veled értek egyet kérdező, szerintem nem jól húzta be, én is 20-ára tenném. Akkor esett le a hőd, és utána szépen ment feljebb. Az ovufájdalmad is akkor volt. Egyébként meg még ha jól is húzta be, akkor sem késtétek le, mivel előtte való nap voltatok együtt. Az tévhit, hogy csak és kizárólag az ovu napjáni együttlétből lehet teherbe esni. Ha előtte 1-2 nappal voltatok együtt, az teljesen jó, sőt szerintem még jobb is, mert akkor a hímivarsejtek már ott várakoznak, és a frissen kiszabadult petesejt egyből meg is tud termékenyülni. Az ovu az esetek többségében a hajnali órákra tehető. Ha mondjuk aznap csak este vagytok együtt, és a megelőző napokon se volt aktus, akkor úgy már könnyen lekéshetitek, mert már több mint 12 óra eltelt a petesejt kiszabadulása óta. Mondjuk nagyjából 24 órán át termékenyíthető meg, de nem biztos, hogy addig bírja. Szóval egy szó mint száz, szerintem az együttléteken nem fog múlni a dolog. Drukkolok!
2012. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kimerítő választ, kedves utolsó, és a többieknek is...ma nagyon fájdogál a derekam, és menszis görcsöket érzek...a hőm szépen fent, 37,3....ma már nincs barna pecsét.
2012. ápr. 27. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!