Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik mutatja ki előbb a...

Melyik mutatja ki előbb a terhességet?

Figyelt kérdés
A 20-as érzékenységű ovu-teszt vagy a 10-es érzékenységű terhességi teszt? Tudom, hogy az ovu-teszt csak jóstesztként használható a terhesség kimutatására, de kíváncsi lennék rá, vajon ebben az esetben melyik mutatná ki előbb a terhességet?

2012. ápr. 27. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Természetesen a 10 es érzékenységű terhességi teszt!
2012. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem is biztos, hogy az ovuteszt fog mutatni valamit.
2012. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első neked köszi!

Második: mint említette JÓSTESZTKÉNT használnám, így tisztában vagyok vele, hogy nem biztos, hogy valamit mutatna. Mintahogy a terhességi teszt sem biztos, hogy mutatna valamit, hiszen egyáltalán nem biztos, hogy megfogant a baba.

2012. ápr. 27. 10:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Értem, arra akartam célozni, hogy a keresztreakció viszonylag ritka, így nem lehet összehasonlítani a kétféle teszt ilyen irányú érzékenységét.
2012. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igaza van a 84%-osnak. Ez a keresztreakció dolog vagy bejön, vagy nem. Attól hogy mutat esetleg 2. csíkot, egyáltalán nem biztos, hogy terhesség áll fenn, míg ha egyáltalán nincs 2. csík, akkor sem biztos, hogy nem terhes az illető. Szóval a jósteszt, csak lutri, és amúgy is csak akkor ér valamit, hogyha több napon keresztül csinálják, és napról napra erősödik a csík. 1 db jószteszt elvégzése végképp semmit sem ér. Mire meg a jósteszttel ki lehetne szűrni valamit, az ugye több nap, addigra meg már a 10-es terhességi teszt bőven jelez.
2012. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Tudom, hogy ez a jósteszt bizonytalan, mint a kutya vacsorája, de mivel korábban betáraztam belőle, gondoltam, elhasználom.

Nekem ovu-tesztként nem működik sajna, folyamatosan negatívat mutat annak ellenére, hogy UH-val igazoltan van/volt PÉ.

2012. ápr. 27. 10:27
 7/13 anonim ***** válasza:

One Step tesztejeid vannak? Mert azok közül az ovuteszt előbb mutatja, mint a HCG-s (első válaszoló nem tudom, miért írta, h természetesen a terhességi, mert az esetek többségében nem!)

De tényleg csak jóstesztként szabad használni, tehát ne vedd kézpénznek, és csak úgy van értelme, hogy ha több napon át használod. ;)

De igazából már annyira minimális HCG-t s kimutat a One Step, hogy nincs előtte 3-4 napot jóstesztelni. :D:D:D De azért szórakozni, jó...:P Nekem simán jó volt, eddig mindig tök nega vaolt, ahogy terhes lettem, kétcsíkos lett és erősödött, aztán már a terhességi is halvány pozi lett, aztán szépen erősödött napról napra. ;) Hajrá!

2012. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a ONE STEp ovu teszt jópár nappal elötte mutatta reggeliből a terhességet, tehát nekem BEJÖTT jóstesztként. A terhes teszt is one step volt, s az még akkor nem mutatta. De ez ahogy látom az írásokat mindenkinél más.
2012. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi újság? Van már fejlemény?
2012. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat. Igazából nem tudom, hogy most akkor hogy is állok.

DPO 10-11-12 napján teszteltem ovuval és terhességivel. Mindkettő One Step, mindkettő negatív volt. DPO 13.(ciklus 25. napján) elkezdtem barnázni, majd megjött a menstruációm. Ami szokatlanul rövid volt: összesen 3 napig tartott és az is elég gyenge volt. Az ébredési hőm leeseett - de még így is egy tizeddel az alaphőm felett maradt - a barnázás kezdetén, majd újra emelkedni kezdett és azóta is emelkedik.


ez a mostani:

[link]


ez az előző:

[link]

2012. máj. 6. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!