Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha este összebújok a férjemmel...

Ha este összebújok a férjemmel utána már nem állok fel csak reggel és az "anyag" is csak reggel folyik ki! Nem baj?

Figyelt kérdés
Vagy jobb lenne egy kis idő után kiengedni?Babát szeretnénk!
2012. ápr. 28. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez azért nem így működik... Azok is tisztálkodnak, akik gyereket várnak.
2012. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát azért én nem fogok minden sex után azonnal a zuhany alá rohanni főleg nem pl éjfélkor csak azért mert sexeltem! Szóval a kérdezőhöz,nyugodtan felkelhetsz minden nőnél minden aktus után a sperma egy része kifolyik,de nem az egész ! épp elegendő marad benned ahhoz,hogy teherbe tudj esni! Ha kifolyna minden nem születnének babák!
2012. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aktus után pihi, majd elmész a mosdóba! Az a mennyiség kifolyik, ami reggelre, a fehérneműn, ágyneműn lenne! Elég marad benn is!
2012. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretkezés után akkor állsz fel és akkor mosakszol, amikor akarsz, ahogy akarsz... nem befolyásolja a teherbeesést. Attól, hogy szex után nincs kedve lezuhanyozni, még nem igénytelen a kérdező. Néha kellemes belealudni és reggel zuhanyozni, szokás kérdése.
2012. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezért van az ágyon matracvédő. És mosogép is van.

Ha az ember elalszik. Nem befolyásolja a teherbeesést se ha benned marad, se ha kifolyik. amitől teherbe esel az már a méhedben van az aktus végére.

2012. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk jó pár hónapig nem jött a baba. Az elején mindig úgy csináltam, hogy együtt voltunk, kicsit odabújta, de 5 perc után elmentem zuhanyozni. Csak nem jött a baba, pedig peteéréskor voltunk együtt akkor is. Most ebben a hónapban elterveztem, hogy az együttlétek után nem kelek fel, párommal hozattam magamnak egy tisztasági betétet és egy bugyit, és elaludtam, csak reggel mentem zuhanyozni. Pozitivat teszteltem 1 hete :)

Nem tudtom, hogy emiatt jött össze, vagy csak amúgyis össze jött volna, de nekem megért ennyit :) És attól nem lettem igénytelenebb, mert én amúgyis nagyon kényes vagyok az ilyenekre, de ezt nem nevezném igénytelennek, hogy akit szeretsz, együtt vagytok, szeretkeztek, és utána egymáshoz odabújva elalszotok :))

Ha esetleg döcögősebbek, lassubbak a párod spermái, akkor egy kicsit így kell maradni szeretkezés után :))

2012. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!!

Utolsónak nagyon gratulálok :)

2012. ápr. 29. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Javasolni szokták a teherbeeséshez, hogy aktus után 20 percig ne kellj fel. A petevezetékek lassan 'pumpálják' az 'anyagot' és a gravitáció rájuk is hat, tehát elvileg valamennyivel kevesebb marad ott, ha azonnal felkelsz.

Szerintem egy kis fekvés és nyugodt beszélgetés mindenkinek belefér, de ezen múljon.

2012. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!