Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt kell szednem a jövő...

Clostyt kell szednem a jövő hónaptól. Elvileg a peteérés hiányán kívül más gondunk nincsen. Pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
ez a leggyakrabban beváló terápia, szerintem minden ok megvan a bizakodásra, tudjátok mi a baj, és most már egy lépéssel előrébb vagytok, mert most már kezelitek is!
2009. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés! Nem is egy! Jó testi reakciók, ha megfelelő a dózis. Jobb esetben könnyebb teherbeesni. Nem beszélve, hogy az ikrek nagy százalékban ekkor fogannak.
2009. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lassan 3 év sikertelenség után már az sem baj, ha ikrek! :)
2009. jún. 22. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi pozitív tapasztalatunk itt van a pocimban.:)

14 hónap próbálkozás,utána 3 hónap closty,az utolsóban + teszt!

Ja és szerintem a pozitív hozzáállásom is segített,de ezt csak gondolom.

Mindent bele!

17 hetes kismami

2009. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én holnapután kezdem szedni, nálam sincs peteérés.

Egyszer már pár évvel ezelőtt szedtem, lett tőle peteérésem, 32. napon jött meg, - akkor még nem akartunk babát... Szóval, megint bizakodóan kezdem el a kúrát. :)

Drukk neked is!

2009. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Érdeklődnék lett-e valami eredmény. Nekem is hamarosan clostyt kell szednem és kíváncsi vagyok mire számíthatok.
2009. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Nálam sajnos a 2. hónapban sem lett baba, de peteérés az igen! Most 1 hónap pihi, és utána folytatom a closti-kúrát.

Sok sikert neked, 5. válaszoló!

2009. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem nem segített a Closty. 1 db tüszőt produkált. Azt mondta a dokim, hogy mindenképpen erősebb stimuláció kell, de mielőtt felírná a gyógyszert, megcsinálja a petevezeték-átjárhatóságit. Jövő héten lesz a műtét.

Aztán meglátjuk. De reménykedem.

Sok sikert Neked is!

2009. aug. 25. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!