Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 5-ik napján kell...

A ciklusom 5-ik napján kell elkezdenem a clostit szedni, ami pénteken lesz. Akkor a jövő hétvégén vasárnap lenne a peteérés. Az lesz a 14-ik nap. Ha egy nappal elöbb elkezdem az baj szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez már a harmadik clostis kúrám lesz. Voltak szép tüszőim az elöző kúráknál is, viszont a másodiknál visszamaradt egy meg nem repedt tüsző, ezért 2 hónapot kihagytunk. Mindegyik ciklusban az 5-ik napon kezdtem el szedni. Az első kúrában a 19-ik, a másodiknál a 16-ik napon volt tüszőrepedésem. a férjem külföldön dolgozik és hétvégén lesz csak itthon, tehát ha megint mondjuk a 16-ik napra esne, akkor nem biztos, hogy eltalálnánk az időt. Arra gondoltam, hogy 1 nappal elöbb elkezdem beszedni. Van akinek az eslő, van akinek a harmadik naptól kell szedni. Egyébként nem is értem, hogy mi alapján döntik ezt el a dokik. Mit gondoltok elkezdhetem 1 nappal elöbb beszedni? Nem csinálnék vele semmi bajt?
2009. aug. 26. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom neked megmondani, mi alapján határozzák meg a dokik, hogy hányadik napon kezd el szedni a Clostit. Nekem két doki írt fel Clostit, mind a kettő azt írta elő, hogy a 2. napon kezdjem el szedni, 5napon keresztül, napi 2őt.

Nem tudod a dokidat megkérdezni?

Igazából én nem nagyon szoktam merni felülírni a dokik előírását. (néha azért persze van kivétel) Neked kell döntened, hogy mit teszel, én ennyit tudtam segíteni, hogy nekem hogyan adagolták (tapasztalatom szerint a 13-15 napok között esett le a hőm tőle)

2009. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem :)

Ne parázz! A férjed mindig külföldön dolgozik? Lehet, hogy alapból keveset tudtok együtt lenni, ami nem biztos, hogy túl jó a házasságotoknak.

2009. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A férjem mindig külföldön dolgozik. :) Már 5 éve. A házasságunk kitűnően müködik. Csak a baba hiányzik. :( A baba dologban sajnos egyáltalán nem tesz jót, hogy külföldön van, de nem tudunk mit tenni. A második kúránál vett ki 1 hét szabit, de sajnos már nem tud egy darabig. :( Igy csak reménykedni tudunk, hogy eltaláljuk az időzítést. :)
2009. aug. 26. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem semmi bajod nem lesz ha egy nappalm előbb kezded el szedni!én is clostit kaptam!ha most megjön akkor lesz az első adag!nekem a 3.naptól kell szedni,5 napig,2×1-et!erre én is kivi lennék h mi alapján döntik el a dokik h ki hányadik naptól szedje!?
2009. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig erre még senki nem tudta megmondani a választ. Nekem ez már a harmadik hónap, de mindegyikben az 5-ik naptól 2x1szemet kellett szednem. DE miért nem pont az első naptól? Legközelebb megkérdezem a dokimat. :) (ha nem felejtem el:) )
2009. aug. 27. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!