Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 napig van tojásfehérje...

Ha 5 napig van tojásfehérje nyálkám, akkor mikor van a peteérés?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? Mikor volt meg utoljára? Kb mikor kellene megjönnie? Ha ezeket meg írod saccra ki lehet számolni mikor kell legyen ovud,de hangsúlyozom csak saccra!
2012. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerdán tapasztaltam először + szurkált a petefészek körül.
2012. ápr. 29. 13:10
 3/8 A kérdező kommentje:
27 napos szokott lenni de a az előző ciklus 28 napos volt.És tegnap volt a 14. nap.Akkor kb. 13-14 nap körül lehet?
2012. ápr. 29. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor már megvolt az ovud szerda csütörtök környékén! A hődet méred? Egy diagram segítene okosabbnak lenni!
2012. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tojásfehérje szerű váladék nem csak ovukor van! Terhesség alatt is nagyon sok nőnek van ilyen folyása! Első voltam!
2012. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerdán és tegnap este voltunk együtt remélem nem volt késő.Mostanában már nem mérem a hőmet mert 3 műszakban dolgozom.köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 29. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan nem volt késő! A petesejt átlagosan 12-24 órát élet képes míg a sperma akár 5 napig is élet képes lehet! 2 héten belül megtudjátok sikerrel jártatok e vagy sem :) Drukkolok nektek!
2012. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű ez a középidős peteérés! Nem óramű pontossággal működünk! Nekem a 30 napos ciklusomban most a 24. napon volt peteérésem, és 1 hete pozit teszteltem. De mi sem lettünk volna szerintem együtt akkor, mert nem gondoltam volna. Vettem vaterán ovutesztet, és ezt csinálgattam :)

Sok sikert!

2012. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!