Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anélkül, hogy orvos mondaná,...

Anélkül, hogy orvos mondaná, szedhetek barátcserjét? Adnátok tanácsot? Babát szeretnék!

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja próbálkozunk babával, tudom ez még nagyon kevés, de sajnos mivel már nagyon régen szeretnék babát, úgy érzem, mintha évek óta próbálkoznánk, annyira vágyom rá.

Járok rendszeresen nőgyógyászhoz, mindig minden rendben van, van peteérésem, érzem is mindig, UH is láttuk, jön a tojásfehérjés nyálka, ebben a hónapban még két csepp vér is. nagyon rendszeres a ciklusom, mindig 28-napra megjön. A méhnyálkahártyám is 12-14 mm-re meg szokott vastagodni. Pajzsmirigybajom sincs, most voltam vérvételen. Mi lehet a baj akkor mégis? Szedjek valamit? Barátcserjékt vagy mást? A mostani menstruációm időre jött, de én még sose görcsöltem ennyire, mint most és iszonyúan vérzek is. Lehet elindul valami, de nem tud beágyazódni? Van erre valami gyógynövény vagy tanács?


2012. ápr. 29. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szedd,ha minden rendben van nálad!Várj még egy kicsit azzal,hogy elkezdesz mindenfélét szedni/inni!Te még nagyon az elején jársz,de ha nagyon akarod,akkor is várj még 4-5 hónapot!

Sok sikert!

2012. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha elvileg van peteérés, megvastagszik eléggé a méhnyálkahrtya, együtt voltunk két naponta és mégse jött össze, akkor valami gond van?
2012. ápr. 29. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hónapja próbálkoztok... Ne szedd,mert ha minden oké, akár be is zavarhat. Kis türelem jól fog jönni,bár nem könnyű. Tudom én is, a harmadik hónapunkban jött össze - amikor abszolút nem számítottam rá, kizártnak tartottam. 2 hónap után nem szabad ennyire rástresszelni.
2012. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom,ha minden rendben van és az időzítés is jó,akkor is csak 20-30% esély van egy hónapban,hogy babás legyél.

Ezért van,hogy van akinek azonnal van akinek 10hónap után sikerül.

Szerintem ez a görcsölés nem tesz jót!Én a 2hónapban még azt sem tudtam mikor kell együtt lenni,csak simán nem védekeztünk.Sikerült is a baba.

2012. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!