Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés megléte függ a...

Peteérés megléte függ a kísérő tünetek erősségétől?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy múlt hónapban iszonyú erős szúrkálás és menzis görcs jelezte a pé-met, viszont ebben a hónapban csak lájtosan éreztem egy kis menzis jellegű hasfájást.


Akkor most ebben a hónapban lehet hogy nem is volt pé-m?


(nem ovu-tesztezek és hőmérőzni sincs lehetőségem)



2012. ápr. 29. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki: nekem nem egyforma a peteérés tünete, szinte minden hónapban eltér valamelyest. Néha barnázok olyankor, és nagyon szúr a hasam, néha meg csak enyhén érzek valamit.

Kislányom egy olyan hónapban fogant, amikor szinte semmi tünetem nem volt, alig éreztem valamit. Úgyhogy biztos volt peteérésem.


Különben sokan nem érzik a peteérést, és mégis megfogan a baba, úgyhogy a tünetmentesség nem jelenti szerintem, hogy nincs peteérésed.

A szervezet szerintem nem tud és nem is kell neki hónapról hónapra teljesen ugyanúgy működni, hiszen egy adott betegséget, egy adott élethelyzetet, egy adott fájdalmat is másképp élünk meg más időben, más környezetben stb., így a peteérés tüneteinek sem kell minden hónapban egyértelműen ugyanolyannak lennie.

2012. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod!:)
2012. ápr. 30. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!