Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez a beágyazódás, vagy...

Lehet ez a beágyazódás, vagy menszi lesz? Ha mégis menszi, milyen vizsgálat kell, hogy kiderüljön, miért jött meg 5 nappal előbb? Hogy kérjem a vizsgálatot a dokitól?

Figyelt kérdés

26 napos ciklusaim vannak

[link]


2009. jún. 23. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem esett a hőd elméletileg nem kéne megjönnie!Nekem sem esett nem is vártam 2hete vasárnap,már akkor is 2hét csúszásban volt peddig.Aztán este azt hittem megjött,de utána semmi,reggelre semmi...Gyorsan teszt és csodák csodája:pozi lett!!!
2009. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmilyen vizsgálat nem kell, sajnos nem mindig vagyunk kiszámíthatóak... ha két három hónapig hamarabb jön meg, akkor kellene elmenni dokihoz.
2009. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!