Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma hasmenésem volt és mikor...

Ma hasmenésem volt és mikor töröltem ki rozsaszines folyás volt a papiron de már elmult .9-én volt aktus és 2 jött meg 8 mult el. Részletek len!?

Figyelt kérdés
Azóta egy hete kb ingerültebb ideges vagyok,de nem a baba miatt. 2 hetesen teszteltem negativat.a következöt 7 én fogom akkor leszek 4 hetes ...ha leszek.A mensinek most a Honap elején kell megjönnie.Szerintetek? valaki jártmár igy h hasmenés meg rózsazsines folyása volt?Ez a beágyazodás jele?

2012. ápr. 30. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez vicc, ugye? A hasmenésnek semmi köze sem a beágyazódáshoz, sem a terhességhez.
2012. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Miért ne lenne köze hozzá? Azért mert neked nem volt hasmenésed másnak lehetett! Úgy bírom az ilyen fújom az igazam típusú embereket! Nekem is hasmenés volt + görcsök 2 nap múlva teszteltem ma 3 éves a fiam! Ja és nem nem voltam beteg :)!
2012. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első....hát:O..PFFFF....Második!!:))öszönöm szépen h kivéttél:D És Gratulálok a gyerkőcödhöz:)
2012. ápr. 30. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóval akkor menstruációhoz sincs köze a hasmenésnek?

Akkor én pszichésen kicsit oda vagyok,mert ha mensizek,állandóan kivétel nélkül megy a hasam az első 2 napban de nem baj!:)

Simán lehet a babától,sőt....én már itt olvastam egy pár helyen hogy ezzel párosult a pozi teszt !:)

De persze az is lehet hogy nem az!Azért erre is készülj fel Kedves Kérdező!

Drukkolok!:)

2012. máj. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
harmadik:) köszönöm a válaszod:)Nekem mensi eltt nincs hasmenés soha meg az a rozsaszin izé is ott volt ezért gyanakszom:S De ersze mindenre fle vagyok készülve:)7én teszt ááááh:D
2012. máj. 1. 07:49
 6/8 anonim ***** válasza:
írd meg majd hogy mi lesz kedves kérdező :) nekem azelőtt mensi előtt mindig volt hasmenésem de már lassan 1 éve nincs inkább szorulás van,de 3 nappal ezelőtt újból hasmenésem volt és aznap mértem 36.75 -öt ami másnap is ugyanannyi volt ma meg már 37.0 ami elég furcsa mert eddig sose volt ilyen magasan a hőm :D én is 6-7.-ke környékén nem várom :)
2012. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma jött meg reggel:SÉlénk piros tehát nincs babóó:( hm pedig már beleéltem magam.Nem volt amúgy tervezve terhesség de a lett volna nem lettvolna baj :/
2012. máj. 2. 08:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( ! Ha nem volt tervezve talán nem akkora csalódás! Drukkolok ,hogy máskor sikerüljön! 2. voltam!
2012. máj. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!