Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatok, szülés utáni 6....

Szoptatok, szülés utáni 6. héttől menstruálok (rendszertelenül) most erős petefészekfájdalom, barna folyás, picit véres is volt, gyakori görcsölés menszeszre utalhat?

Figyelt kérdés
Kislányunk 7 hónapos, még nem tervezünk kistesót. Megszakítással védekezünk, tudom nem a legbiztonságosabb de óvszerrel egyszerűen pocsék számunkra a szeretkezés én pedig tablettát szoptatás alatt nem akartam szedni több okból is. Semmilyen terhes tünetem nincs. Inkább húgyuti fertőzésre utaló, rettenetesen ég pisilés után ott lent. Görcsölget a hasam meg húzódik a petefészkem, leginkább este, mikor már lefekszem. Na meg a barna folyás. Én azt érzem meg akar jönni, de eddig semmi. Egyszer volt véres a wc papír, azóta csak ez a barna folyás. Március 22-én menstruáltam legutoljára. Előtte volt h kimaradt egy-egy hónapban.
2012. ápr. 28. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
egy tesztet megér
2012. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!