Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az unokahúgom...

Megnéznétek az unokahúgom hőgörbéjét?

Figyelt kérdés

Az átlagos ciklus hossza 35 nap,és eddig a leghosszabb 43 nap volt.2 hónapja szedi a clostyit,ez a második hónap.Az együttléteket nem mindig jegyezte be.Ha most sem jön meg neki,akkor szerintetek mitől ilyen hosszú a luteális szakasza?Igazából nem érez semmi különöset,picit fájdogál a hasa kb 3 napja.

Kíváncsi vagyok a véleményekre.

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. jún. 23. 09:59
 1/8 A kérdező kommentje:
A görbe lemaradt: [link]
2009. jún. 23. 10:00
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a 23. napon lehetett pé, és 16 napig teljesen normális a luteális fázis. én ugyan nem szedtem semmit, de nekem is volt már 16 napos, pedig máskor nem szokott ennyire hosszú lenni. és van, akinél mensi alatt is magas marad a hő. három nap múlva kiderül, de simán lehet baba is :)
2009. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Abból ítéléve, hogy mennyire hasonlít az enyémre, gratulálok!!!

[link]

2009. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,Én is úgy láttam,hogy a 23.napon volt a peteérése.Az a baj,hogy nincs mivel összehasonlítsam,mert ez az első hónap,hogy méri.De ha esetleg mégse jönne meg holnap,és esetleg nem terhes,mitől lehet hosszú a luteális szakasz?

Második válaszolónak gratulálok:))

2009. jún. 23. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Nekem is ez az első teljes hónapom, amikor mérem, nekem sem volt hasonlítási alapom.
2009. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nektek összejött elsőre?Ők 7 hónapja próbálkoznak,unokahúgom 32 éves,és pedig már van 2 lánya,14 évesek,ikrek:)
2009. jún. 23. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
hidd el, én csodálkozom a legjobban, mindenkitől azt hallottam, hogy legalább fél év kell hozzá, így nem is görcsölltünk rá, majd jön, ha szeretne. És láss csodát, elsőre összejött.
2009. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szuper!Nagyon ügyik voltatok,gratula!:)
2009. jún. 23. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!