Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok is jellemzo peteérés...

Nálatok is jellemzo peteérés kornyékén mellérzékenység?

Figyelt kérdés
Nem figyelem a pè-em,azaz nem mèrek vagy nèzegetem a nyàkot,de ha elkezd nyomàsra èrzèkennyè vàlni a kèt mell,az lehet a jele,hogy pè kozeleg vagy van,vagy az esetleg màr pè utàn jellemzo? Vagy ennek nincs is koez az ovuhoz csak a hormonvàltozàshoz?
2012. máj. 1. 15:27
 1/7 arri001 válasza:
Na én is erre lennék kiváncsi. De viszont nekem mondta az orvosom h igen akkor van pé előtt köz mert nekem zavaros a pé-m és jártam sűrűn a dokihoz és minnél nagyobb volt a tüsző annál jobban feszült meg fájt a melem meg ilyenek. szval sztem peteérés előtti dolog ez.
2012. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem középtájt szokott egy picit érzékenyebb lenni, de csak annyira, hogy amikor melltartó nélkül futok, akkor érzem. Amúgy olyankor egy kicsit nagyobb is lesz :)
2012. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénenként változó.

Nekem a ciklus második felében érzékeny a mellem, a peteérés után. Sőt, nem is csak érzékeny, hanem eléggé fáj.

2012. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig érzékeny volt peteérés előtt, mióta az eszemet tudom, a ciklusom 13. napjától fájt. Amikor terhes lettem, akkor meg még erősebben éreztem ezt.
2012. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hàt,nekem most nagyon fàj,de szerintem mèg nem volt pè,csak lesz az elkovetkezo napokban.Bàr nem tudom...Ha tènyleg annàl jobban fàj,minnèl nagyobb a tuszo,akkor nekem most jo nagy lesz...:) (vagy volt) Nekem is rendszertelen a pè kicsit,ezèrt èrdekelne,hogy inkàbb elotte,vagy utànna jellemzo-e...Bàr tudom igen,hogy ez mindenkinèl egyènileg vàltozo.
2012. máj. 1. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a ciklus végén szokott érzékeny lenni, ovukor nem igazán
2012. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pé. előtt pár nappal kezd el fájni. Jobban fáj, mint mensi előtt. Azóta amióta szültem.

2012. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!