Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen sűrűn lehet fölkeresni...

Milyen sűrűn lehet fölkeresni a nőgyógyászt, hogy ne mennyek az agyára? Babát szeretnénk már fél éve.

Figyelt kérdés
Múlt hónapban rákszűrésen voltam említettem azt,hogy babát szeretnénk,14.nap vérvételt és ultrahangot csináltatott. 21mm tüszőm volt,a hormonokkal is rendben volt minden. De asszem elfelejtettem mondani a menszi előtti maszatolást, ami 5nap is szokott lenni. Felkereshetem megint? Telefonon is lehet keresni? Megadta a mobilszámát.
2009. jún. 23. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most még csak telefonon keresd hiszen valószínű azért adta meg, h elérd ha vmi baj van! és majd ő elmondja, h mit gondol!
2009. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a családom még ezt a pár vizsgálatot is fölöslegesnek találta!! Szerintük csak türelmetlen vagyok!! Már teljesen kivagyok!! Jövő hónapban pont akkor nem lesz itthon a párom, mikor összejöhetne a baba!! Fél éves próbálkozás után türelmetlenség,ha felkeres valaki orvost?
2009. jún. 23. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölöslegesen izgulsz.Fél év még nagyon kevés idő,orvoshoz csak akkor kell menni,ha 1 évig nem sikerül összehozni.Nyugi!!!
2009. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem könnyű nyugodtnak lenni,mikor tudom,hogy mindent elkövetünk,hogy legyen,és mégsem. Bár még a más naponta szeretkezést nem próbáltuk,de hőmérőzök,teákat iszom, Elevitet is szedek már. Nem értem ezt.
2009. jún. 23. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Én fizetős orvoshoz járok és 2 hetente,bármikor hívhatom,megértő és türelmes.Ez a dolga,az egészség mindennél fontosabb.
2009. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is magándokim van,Fel is hívom mindjárt.
2009. jún. 23. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nem volt mégis 1 év után lettem terhes.Túl sokat foglalkozol a témával!Ez nem tesz jót,hidd el!
2009. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsó válaszolóval. sajnos én is ugyanebben a cipőben vagyok, fél éve jöhetne már a baba, de semmi... szerintem ne görcsölj. egy év után mondják, hogy érdemes dokihoz menni... szerintem a maszatolás nem akkora probléma, ha minden más rendben van. lehet, hogy onnan fogod észrevenni, hogy egyszer nem lesz maszatolás, aztán mensi sem... :)
2009. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!