Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » XI. kerület Szent Imre kórházb...

XI. kerület Szent Imre kórházban melyik szülész-nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az első babámat is ott szültem dr. Bardóczynál, de ő időközben már nem dolgozik ott és amúgy is túl drága lenne nekem most a magánrendelése.
2011. nov. 9. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Javasolnám a www.babanet.hu oldalt. Nagyon sok jó dolgot találhatsz a kérdéseddel kapcsolatban.
2011. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Második babát a Szent Imrében én bevállalnék egy választott szülésznő+ügyeletes párossal. Így nem kerül sokba, mégis jól jársz.
2011. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Dr. Tasi Róbertnél szültem. Nagyon meg voltam elégedve.
2011. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A szülésznő múltkor nagyon jó választás volt, vele abszolút meg voltam elégedve, végig bent volt, támogatott, segített, míg a doki csak pár percekre nézett be, meg a varrást csinálta.

Lehet, hogy a szülésznőmet kéne megkérdeznem, melyik dokit ajánlja? Ügyeletesnél nem szeretnék szülni, mert azért jó az, ha van már valami kapcsolat a terhesgondozásról.

2011. nov. 9. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem ki a szülésznőd? És hány hetes vagy? Mert vannak dokik , akikhez terhesen már nem férsz be... (Az enyém is ilyen)
2011. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még csak tervbe van véve a második (vasárnapra nem várom), de szeretem idejében tisztán látni a dolgokat. Kondor Kata volt a szülésznőm és nagyon kedves, segítőkész volt.
2011. nov. 9. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, jó ötlet, hívd fel szülésznődet, ő tud a legjobban segíteni.
2011. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csucsuka 1 válasza:
Kedves Kismamák! Nem tul rég szültem a Szent Imre kórházban,fogadott orvosom Barna Péter volt,aki elfelejtett szólni hogy a szülésem idejében,ö nem elérhetö.A terhesgondozása nem az olcsó kategóriába tartozik,joggal vártam volna,hogy erröl,a számomra fontos információról, idöben tájékoztasson.Sajnos az apjához kerültem,( Barna István)illetve neki "adott"át....Én ilyen orvost még nem láttam,rosszindulatú megjegyzései voltak fájdalmaim közben...pl: maga nem készült fel a szülésére????csak tudja hogy ezzel jár??? mindezt olyan hangnemben hogy az valami botrány! Hogyan lehet felkészülni egy szülésre? Ideges volt,mogorva, ugy éreztem,ez az orvos mintha már gyülölné a nöket....Azért a férjem hálapénzét jó mélyre rakta...mindegy.Azért azt még leírnám,varrat szedés közben felszisszentem,mire gunyorosan mejegyezte: eeenyire fááááj????Akkor minek akar hazamenni???Ha ennyire fááááj maradjon itt,ne akarjon elmenni....a többi nem orvoshoz méltó megnyilvánulásait már le sem irom..Hab a tortán,hogy miután visszaérkezett a kedves fia a nyaralásából,be sem nézett a szobánkba hogy vagyunk,pedig 9 hónapig lapáttal toltuk a pénzt a magánrendelöjébe...Szóval kedves Kismamák,ha okosak vagytok ezt a két "orvost "messzire elkerülitek!!!!!!
2011. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ez mondhatom szép dolog volt a "kedves" doktoroktól.... Borzasztó mi megy ebben az országban, már a hálapénzért cserébe sem tudják kicsit kikedvesíteni magukat...
2012. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!