Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet h korai volt a teszt?

Lehet h korai volt a teszt?

Figyelt kérdés
Ma vagy tegnap kellett volna megjönnie(nem rendszeres)! Ma csináltam egy tesztet, de negatív...:-( lehet h még túl korai volt? Vagy ezek a tesztek ennyi idő után már kimutatják?
2012. máj. 2. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyon halvány csíknak kellene lennie már ilyenkor, de próbáld meg 1-2 nap múlva, hátha már lesz 2 csík.
2012. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam mint Te! :( Ma vagy tegnap lett volna esedékes a nem várt. Ellőttem egy tesztet, de negatív. Én már nem fűzöm nagy reményeket, várom a mensit. Ha mégsem jön meg holnap után ismét tesztelek.
2012. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már ennek a negatívos tesztnek is úgy álltam neki h úgyis felesleges, mert nem lehet ilyen szerencsém...várok akkor a következővel 2 napot hátha akkor...vagy megjön...amúgy az lehet h a vizelet mennyisége nem volt túl elégséges?lehet h ez hülye kérdés de úgy giondolom aki itt elolvassa ezt a kérdést tudja min megyünk ilyen esetekben keresztül...mindenbe kapaszkodunk, hátha...
2012. máj. 2. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet csináltál? Ha a kontroll csík megjelenik akkor elméletileg elég volt a mennyiség. :) Nyugi én is mindig reménykedem hátha még korai volt és hasonlók...hát egy-két nap és kiderül. lehet csak szimplán késik, de az is hogy késői baba van a dologban. Én addig reménykedem amíg meg nem jön. ha pedig megjön ott lesz a következő hónap.
2012. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy milyen tesztet?szart...;-) ez az lehet a teszttel volt a baj...:-D viccet félre téve a remény hal meg utoljára...bízom benne még...ha meg nem ahogy mondtad majd köv hónapban...
2012. máj. 2. 15:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindíg semmi...ja de, még egy negatív teszt...:(
2012. máj. 4. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!