Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 35 oraja voltunk egyutt es...

Kb 35 oraja voltunk egyutt es kiszakadt a gumi. Holnap reggel megyek dokihoz! Megtudja allapitani hogy terhes e vagyok? Vagy csk ugy spontan ir fel esemeny utanit? Hm?

Figyelt kérdés

nem szeretnek gyereket mert 17 eves vagyok

!


2012. máj. 2. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ír fel eseményutánit. Amúgy a terhességet legkorábban az aktustól számított 14. napot lehet kimutatni
2012. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudja megállapítani ilyen hamar, hogy terhes vagy-e. Felír esemény utánit. De jobb lett volna már ma elmenni, mert az úgy a leghatásosabb, ha minél hamarabb beveszed, de azért így is jó lesz.
2012. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

72 órán belül ha beveszed a tabit, akkor nem leszel terhes, bár így is vannak kivételek, akik mégis terhesek maradtak.

de remélhetőleg te nem tartozol közéjük.

kb 5000 ft körül van az esemény utáni.

2012. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Azért a biológia oktatás úgy látom kicsit hiányos mostanság.


1. 35 órával az aktus után NEM LEHETSZ terhes.

Az is idő, míg a spermiumok feljutnak (több óra), aztán megtermékenyítés, aztán több napig vándorol az a szerencsétlen a méh felé.

Utána kezd el beágyazódni. Kb. a megtermékenyítés utáni 6-7. napon.

Nah ITTTTTTTT kezdődik a terhesség, a beágyazódásnál.


Ezeket végiggondolva mégis mi a jófrancot látna a doki?

Semmit!


2. Az esemény utáni tabletta NEM abortusztabletta! Ha már terhes lennél, nem hatna semmit! A terhességet akadályozza meg, de nem megszakítja!!!!!

2012. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan le lehet pontozni engem is, mint az utolsó válaszolót, de miért, miért, miért van az, hogy semmit nem tudnak a tinik a szexről???
2012. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettem lepontozva? Azért, mert korrekt választ adok egy kérdésre.

Csak gratulálni tudok.

2012. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!