Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült már végre vagy...

Sikerült már végre vagy megint csak játszik a szervezetem?

Figyelt kérdés
Már egy hete késik a mensim de eddig azért nem teszteltem mert van egy kis gombásodásom,de most már kezd gyanus lenni hogy van valami de nem vagyok benne biztos.Nem akarok még tesztet csinálni mert félek a csalósástól.3 éve próbálkozunk és már nagyon várjuk.Lehet hogy a gomba miatt nem jön meg.
2009. jún. 23. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A gomba miatt nem maradna ki a menstruáció,mindenképpen tesztelj!
2009. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet a gomba miatt, de szerintem tesztelj egyett, meddig akarsz rajta idegeskedni?:)

Hogyha úgy érzed a lelkedben, hogy ez most baba, akkor mindenképp tesztelj, nem is tudom, hogy hogy bírsz ennyit várni:)

2009. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ohhh én már be vagyok eddződve..ugyhogy én már csak akkor hiszem el ha 2 hétig fog késni.Volt már olyan hogy 1 hetet késett és csináltam egy csomo tesztet és nega lett várok még egy kicsit hátha nem fog megjönni és akkor nyugodt szivvel fogok teszelni.:)
2009. jún. 23. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem idegeskedsz ezen, ha így van akkor várj türelemmel, de írd ám meg, hogy mi lett a vége:)
2009. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem azért csinálj tesztete mert ha baba van és gomba isazt kezelni kell, nehogy baja legyen, vagy ha már kezeled a gombát akkor tudnod kekll hogy az a gyogyszer nem e árt neki. tesztelj holnap egyet.

32

2009. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Épp most próbálom ki a cickafarkás és kamillás ülőfürdőt a gomba ellen hátha hatásos lesz!És ha baba van akkor nem árt neki!:)Jajj bárcsak baba lenne már...
2009. jún. 23. 21:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lányok!Képzeljétek SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Erős 2 csíkos lett a tesztem!!!!!!!!!!!!!Garbriell tesztet csináltam!!!!!!!!!!!!!Jajjjj nem hiszem ellll!!!!!!
2009. jún. 27. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!