Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, amikor sikerült...

Lombikosok, amikor sikerült hány napos embriót kaptatok vissza? És hányből hány tapadt meg?

Figyelt kérdés

Én elsőnél 2 3 naposat kaptam vissza, sajna méhen kívüli lett.

Most eljutnak az 5. napig, még nem tudom hányat kérjek vissza.

Úgy gondoltam, ha 3 naposakat kapok vissza, akkor 3-at, ha 5 naposat, 2-t, de még nem döntöttünk.

Kettes ikreknek örülnénk, de egy babának is:).


2011. nov. 21. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én még nem tudom sikerült-e mert addig van négy nap csak segíteni szeretnék neked azzal,hogy a terhesség témakörben keress rá a kérdésedre vagy esetleg oda írd ki mert én ott találtam ezzel kapcsolatos kérdéseket-válaszokat és ugye ha sikerül a baba a lombikos kismamák is át mennek a terhesség topikba.

Egyébként én öt naposan kaptam vissza egy embriót és várom a pénteki vérvételt!

Sok sikert!

2011. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
harmadik napon kaptam vissza és háromból először egy se, majd egy tapadt meg.
2011. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13:06-os ötlete amúgy jó! sikeres lombik után terhesség topicban "csücsül" szinte mindenki :-)
2011. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5 napos embriókat kaptam vissza, kettőt. Abból 1 tapadt meg, most 10 hós a lánykám!
2011. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Az első válaszolónak drukkolok. Hasonló kérdést nem találtam, de akkor keresek a kismamás topikban.

2011. nov. 21. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 5 naposan kaptam kettőt vissza, és egy maradt meg. Mivel 30 vagyok ezért nem engedte a dokim, hogy többet kérjek vissza.

Amúgy bár én is a terhesség részt olvasom el először, de sokáig itt voltam, és nagyon sok segítséget kaptam sorstársaimtól. Ha tudok mindig válaszolok, ha ezzel egy picit is segítek. Sok sikert!

23hkm

2011. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 5 naposakat kaptam vissza 2-t, és szerdán lesz az első uh, akkor derül ki, hogy hányan vannak, de szerintem 1 picike maradt :)
2011. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a többi választ is.

Az utolsó hozzászólónak drukkolok szerdára!:)


Amúgy (sajna) sokat olvasgatok a neten, azt is olvastam, valahol külföldön csak egyet ültetnek vissza, mert annak nagyobb az esélye.

Majd szerdán megkérdezem az orvosomat, neki van sok tapasztalata...

2011. nov. 21. 21:06
 9/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Pont azért ültetnek vissza többet, mert úgy nagyobb az esély. Csak éppen gyakrabban lesz többes terhesség, és ezt a dokik nem jó hírként, hanem kockázatként könyvelik el, ezért lett most újabban divat külföldön, hogy csak egyet ültetnek vissza. Nem tudom odakint mennyire támogatják a kormányok a lombikot, de valószínűleg nem annyira, mint itt, nekik ez nem népesedési probléma, így az anyagi részét a párok viselik, akinek nem telik rá, az így járt. :-(

Nálunk is vannak világszínvonalú meddőségi centrumok, de szerencsére még nem erőltetik az egyes beültetést. Nekünk szinte megfizethetetlen egy teljes lombik kezelés támogatás nélkül, így nagyon nem mindegy, sikerül-e az első 5 nekifutásból összehozni a babát.

2011. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!