Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. dpo-n vagyok. Tudom, hogy...

8. dpo-n vagyok. Tudom, hogy korai, de ma csináltam egy 25-ös érzékenységű terhességi tesztet. Létezik, hogy nagyon nagyon halvány pozi?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 14:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ezt mi alapján tudod? A pontos peteérést nem tudod? Utolsó vérzés?
2012. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
ápr.12-első napja
2012. máj. 6. 20:04
 33/37 anonim ***** válasza:
A helyedben szerdánál előbb nem tesztelnék!
2012. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi lett végül?Babás vagy???NEkem is van egy irtó halvány pozi tesztem a 8dpo-n,de nem merek még hinni benne!

2012. jún. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
nem lettem az :(
2012. jún. 7. 13:00
 36/37 anonim ***** válasza:
sajnálom:(
2012. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes korán tesztelni, ha még sosem volt pozi tesztem és most végre van egy, ha mégsem marad meg a baba, legalább tudom, hogy átjárható a petevezetékem, nem kell menni a vizsgálatra, legalábbis egy ideig. Egy vizsgálattal kevesebb és előrébb vagyok kicsit. Aki már hónapok óta próbálkozik annak ez is nagy előrelépés, hogy legalább egyszer van egy halvány pozi tesztje.

Ha pedig progi utánpótlásra van szükség akkor még inkább jól jön a korai pozi teszt.

Van akinek a dokija kifejezetten kéri, hogy a 8. dpo-tól teszteljen és azonnal kezdje az Utro-t szedni, ha pozitív lett.

2015. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!