Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-án kellett volna megjönnie,...

26-án kellett volna megjönnie, semmi előjele, mint máskor. Csináltam most egy tesztet, de eszméletlenül halvány a második csík, szinte alig észrevehető. Korai még reménykednm a babában?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt mondják a halvány csík is csík. Pozitív irányba a teszt nem tévedhet. Szerintem csinálj még egyet, valamilyen más fajtát és meglátod. Lehetséges hogy még kevés a HCG hormon a szervezetedben azért halvány. Én nagyon drukkolok neked! Majd írd meg hogy mi lett!
2008. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanígy voltam mint te!Nekem is alig lehetett kivenni és most 30 hetes terhes vagyok!Szóval szerintem baba van!Drukkolok neked!Pár nap múlva ha gondolod tesztelj újra, hogy biztos legyél benne!Sok sikert!
2008. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!Remélem nem fogunk csalódni.Nagyon várjuk már a picit!
2008. szept. 30. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A hcg minden nappal több és több a szervezetben. Elvileg, ha pár nap múlva tesztelsz, már erősebb csík várható. De egyébként azt gondolom, hogy szinte biztosra veheted azt a kis halványat is, mert ha semmi hcg nem lenne a szervezetedben, akor nem is jelenne meg halványan sem. De ezek szerint ott van, még ha egyenlőre nagyon az elején is vagy. Minden jót neked!
2008. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!