Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szellemcsík csak egy bizonyo...

A szellemcsík csak egy bizonyos szögből látszik, vagy mindenhogy?

Figyelt kérdés
Van egy pozi tesztem,legalábbis azt hiszem,az előbb csináltam,tegnapra nem vártam,de olyan halvány rajta a 2. vonal,hogy erősen nézve láttam csak meg.Ugyanebből a tesztből délelőtt még negatívat teszteltem,azon tuti nincs 2. vonal,de akkor ez az alig látható vajon igazi?
2009. jún. 23. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia én ugy tudom ha a 2.vonal halvány de rózsaszin akkor pozitiv de ha szürke vagy átlátszó csik az szellemcsik.

Neked milyen?

Nézd meg jól az első nekem is igen halványka volt de rózsaszin halványka...utánna megint halványka rózsaszin a héten meg sötét rózsaszin már nem halvány.Remlem + irj hogy rózsaszin e..

2009. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ja elfelejtettem mivel csináltad?Megy a drukk...
2009. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egymás utáni 2 napon teszteltem halvány rózsaszínt(alig látható volt), de sajna a vérvétel már nem mutatott pozitív eredményt. Legközelebb én 2 tesztnek sem fogok hinni...
2009. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%

kedves utolso hogyhogy két teszt+ és nem vagy terhes?

Ilyet még nem is hallottam..:-((

2009. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Gagyi netes wondfo teszttel csináltam már 3. napja,de csak ez lett 2. csíkos,nem tudom színes-e vagy sem,a lényeg,hogy forgatni nem kell,minden szögből látszik,de nagyon halványan,és a száradás után még halványabb lett,nedvesen még szembetűnőbb volt,most már jól meg kell nézni,hogy lássam.
2009. jún. 23. 19:14
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
ismételd meg a tesztet. ha rózsaszín ez a halvány csík, akkor +. nekem is így kezdődött
2009. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

kedves utolso hogyhogy két teszt+ és nem vagy terhes?

Ilyet még nem is hallottam..:-((

...én sem,de azóta olvastam ilyenről a neten

2009. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
nem kedves!!uccso te sztem kamuzol és szivatsz ilyen nincs.Valamiben csalódtál és most próbálsz mások lelkébe belegázolni...Kedves kérdező jövőhétre szét fog robbani a teszted a hcg től nekem is ez volt!!!Sok sikert!Irj hogy mi lett...
2009. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Reggel megismétlem,ideírjam az eredményt?
2009. jún. 23. 19:30
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

Igen már nagyon várom mikor irsz?Csinálj gravi hcg t az tö jó ...Milyennel tesztelsz?

nagyon és tiszta szivből drukkolok!!!

2009. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!