Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha április végére múlt el a...

Ha április végére múlt el a vérzésem, május 1-től együtt vagyunk a párommal, védekezés nélkül, akkor lehetséges hogy már terhes vagyok? Ha május vége felé nem jön meg akkor már pozitív lesz a teszt?

Figyelt kérdés
kezdetben ilyenkor a szagokra már érzékeny lehetek? meg néha hányingerérzés? ha nem akkor ez mikor jön ki, hanyadik naptól?

2012. máj. 4. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes.

A kérdéseidből kiderül, hogy nagyon fiatal lehetsz, és a minimális ismereteid sincsenek meg.


Ezt olvasd el: [link]


Ha szabad megkérdezni, miért nem védekeztetek? Vagy gyereket akartok?

2012. máj. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehetsz terhes!

4 nap telt el,ennyi idő alatt a megtermékenyített petesejt még be sem tudott ágyazódni, addig pedig nem beszélhetünk terhességről!

2012. máj. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Május 4-e van, még nem lehetsz terhes!
2012. máj. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még peteérésed sem volt!:S
2012. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, még nem lehetsz terhes. Terhességről akkor beszélünk, mikor már beágyazódott az embrió, az pedig a fogantatás után kb. 7-10 nap múlva következik be, az pedig nem sokkal az előtt van, hogy esedékes lenne az újabb menzesz. Még valószínűleg peteérésed sem volt, nemhogy beágyazódás...

A terhességi tünetek is a beágyazódást követően kezdődhetnek meg. Az, hogy kinél mikor, az változó. Én speciel a szagokra nem voltam érzékeny, a hányinger is csak jó 2 héttel a pozitív teszt után kezdődött. Tesztelni akkor érdemes, ha már késik, akkor jó eséllyel már kimutatja.

2012. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. nem vagyok fiatal, csak idáig a gyerek téma nem érdekelt így az sem mikor mi várható, ezért kérdezek. igen, szeretnénk babát, már tavaly december óta elhagytam a gyógyszert, kivártam az időt mondhatjuk így is.És május 1től szabad a pálya :) remélem sikerülni fog, azon leszünk minden esetre.


25/N

2012. máj. 4. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet extra peteérés, a naptár módszer nem megbízható.
2012. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!