Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány százalék esélye van...

Hány százalék esélye van annak hogy terhes leszek akkor ha gumi nélkül csináljuk de a végén kiveszi a párom?

Figyelt kérdés
Mindíg így csináljuk eddig még nem lett semmi " baj" belőle. Vagy csak szerencsénk volt eddig?

2012. ápr. 28. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem esélyt kellene latolgatni, hanem védekezni kell. Vigasztal az, ha azt mondjuk 1% és te leszel a 100-ból az az egy, akinek összejön? Nem hinném...
2012. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 gyerekem van már nem nagyon kell nekem meséli hogy mi hogy van... csak érdekes hogy nem lettem még terhes így
2012. ápr. 28. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért írod ki a kérdést, ha ilyen jól tudod?
2012. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100 nőből 1 év alatt 35 esik megszakítással teherbe, tehát 35%
2012. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30-35% a Pearl-index szerint. Ez a legkevésbé hatékony védekezési forma. Eddig szerencsétek volt, vagy már nem vagytok olyan termékenyek.
2012. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb ez a 30-35% tökéletesen "működött", mert a 3. ilyen hónapban már ott volt a bébi.
2012. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Volt párommal 4, 5 évig amíg együtt voltunk működött a dolog, pedig nem havonta egyszer voltunk együtt:) A férjemmel is működött egy menstruáció utáni napon mikor elvileg nem lehet teherbeesni nem vette ki abból az egy alkalomból lett is a kislányunk:) Nálunk azóta is működik 100 %-osan:)
2012. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!